Zimowisko Barek I – jak dojechać?

Zimowisko Barek I to przystań położona we Wrocławiu na prawym brzegu Odry, w obrębie osiedla Osobowice. O okresie zimowym jest to głównie miejsce postoju barek. Latem jest to miejsce spotkań i punkt rekreacyjny na mapie Wrocławia. Organizowane są tu również imprezy żeglarskie organizowane przez Wrocławski Okręgowy Związek Żeglarski, a także zawody wędkarskie. Jeżeli wybierasz się w to niesamowite miejsce, zadzwoń po Taxi Polska.

Jak dojechać na miejsce?

Kierowcy Taxi Polska dowiozą cię na miejsce z każdego punktu w mieście. Taxi Polska to najlepsza korporacja taxi w całym Wrocławiu. Oferujemy usługi najwyższej jakości. Dopasowujemy się do twoich potrzeb . W swojej ofercie mamy zarówno większe samochody, mieszczące całe grupy, a także taksówki bagażowe, mogące przewozić nawet spore ładunki. Wystarczy zgłosić przy zamówieniu pojazdu czego potrzebujesz. Nasi kierowcy doskonale znają miasto i dowiozą Cię na miejsce najkrótszą trasą.

Aplikacja Taxi Polska

Jakby tego było mało, Taxi Polska możesz zamawiać w szybki i nowoczesny sposób, wykorzystując mobilną aplikację Taxi Polska do zamawiania taxi. Cały proces został maksymalnie uproszczony, dzięki czemu po kilku kliknięciach możesz spokojnie czekać na taksówkę. Aplikacja Taxi Polska jest prostym, intuicyjnym narzędziem i nikomu nie przysporzy trudności w obsłudze. Dzięki niej możesz mieć wszystko pod kontrolą, od miejsca położenia pojazdu na który czekasz, aż po kontrolę przemierzanej trasy. Podróż taksówką nigdy nie była prostsza.