Jak dojechać do Galerii Kazimierz?

Galeria Kazimierz należy do największych galerii handlowych w Krakowie. Zlokalizowana jest przy ulicy Podgórskiej w dzielnicy Grzegórzki. Nazwa galerii pochodzi od sąsiadującego z Grzegórzkami Kazimierza. Na terenie galerii mieści się ponad 160 sklepów i lokali usługowych. Powierzchnia obiektu wynosi 40 000 metrów kwadratowych. Jak dojechać do Galerii Kazimierz? Jak duży jest wybór możliwych środków transportu? Dojazd z Rynku do galerii Kazimierz zajmuje 5 minut. Co z mieszkańcami pozostałych dzielnic? Jak długo zajmie im dotarcie do galerii? Wyjaśnimy, jakie są sposoby dojazdu do galerii Kazimierz oraz który z nich można uznać za najlepszy.

Możliwych środków transportu nie brakuje

Do Galerii Kazimierz można dotrzeć – w zależności od indywidualnych preferencji i możliwości danej osoby – samochodem, tramwajem, autobusem i rowerem. Takie informacje znajdujemy na stronie galerii. Od siebie dorzucimy jeszcze jeden możliwy środek transportu – taksówkę. Nie wspomniano o nim, a szkoda. Do dyspozycji klientów Galerii Kazimierz oddano 1500 miejsc parkingowych. Przewidziano miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych. Na terenie galerii znajdują się też punkty ładowania samochodów elektrycznych. Właściciele motocykli również mogą liczyć na parking. Udostępniono im szafki. Rowerzystom zaś punkty naprawy rowerów.

Różne cele wizyt w Galerii Kazimierz

Do Galerii Kazimierz wybieramy się w różnych celach. Większości z nam przyświeca cel zrobienia zakupów. Kupować można wszystko: artykuły spożywcze, odzież, obuwie, akcesoria dla dzieci, książki, prezenty, sprzęt multimedialny itp. Na terenie Galerii Kazimierz znajduje się klub fitness, a nawet basen. Zainteresowani mogą udać się do kina. Bogata jest też oferta punktów gastronomicznych: restauracji i kawiarni. Można skorzystać z usług fryzjerskich oraz wielu placówek typu drogerie. Najmłodsi mogą liczyć na świetną zabawę na zewnętrznym placu zabaw. Na terenie Galerii Kazimierz utworzono też specjalną strefę multimedialną.

Niezależnie od celu wizyty, do galerii najlepiej dojechać taksówką

Jak dojechać do Galerii Kazimierz? Wspomnieliśmy o kilku możliwych środkach transportu, za sprawą których dotrzecie na miejsce. Ze swojej strony rekomendujemy podróżowanie taksówką. Tylko ona dowiezie Was do Galerii Kazimierz z każdego miejsca w Krakowie. Jak zamówić taksówkę? Korzystając z aplikacji mobilnej Taxi Polska. Aplikację możecie w szybki sposób pobrać na swój telefon. Taxi Polska działa na Androidzie i iOS. Korzystanie z niej nie jest obarczone żadnymi opłatami, a samo pobranie aplikacji zajmuje chwilę. Co ważne, Taxi Polska działa w największych miastach w Polsce, przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Pozwala na zamawianie taxi bez dzwonienia.

Zastanawiasz się, jak dojechać do Galerii Kazimierz? Zamów taxi przez Taxi Polska

Jeśli nadal nie wiesz, jak dojechać do Galerii Kazimierz, powinieneś zacząć od zainstalowania na swoim telefonie aplikacji Taxi Polska. Tak, dobrze zrozumiałeś. Już nie planer podróży ani popularne mapy będą Ci potrzebne w podróży. Znamy lepszy sposób przemieszczania się po mieście. Proponujemy przejazdy taksówkami. Mając do dyspozycji aplikację Taxi Polska, możesz zamawiać taksówki bez konieczności wybierania numeru na centralę. Co ważne, nie musisz nawet znać nazwy lokalnej korporacji taksówkarskiej. Rezerwacja kursu zajmie Ci tylko chwilę. Za pośrednictwem aplikacji możesz zostawić wiadomość kierowcy, zamówić kurs busem lub auto typu kombi. Chcesz wiedzieć, ile czasu zajmie oczekiwanie na taksówkę, która zawiezie Cię do Galerii Kazimierz? Dowiesz się tego z aplikacji Taxi Polska. A może potrzebujesz zamówić kurs w konkretnym terminie? To też umożliwi Ci wspomniana aplikacja. Poznaj wszystkie jej możliwości, instalując ją już dziś na swoim telefonie.