WONDERLAKE FEST 2019

Takiego wydarzenia w Poznaniu jeszcze nie było. Wonderlake Fest to innowacyjny projekt, który jest miejscem spotkania nowoczesnej muzyki elektronicznej z czasami pradawnych Słowian oraz Wikingów. Wonderlake to wyjątkowe wydarzenie łączące w sobie kilka sztuk odbywające się w ciekawej,naturalnej scenerii. Impreza potrwa aż 2 dni, więc warto zarezerwować sobie ten czas na udział w wydarzeniu, jakiego jeszcze do tej pory nie było. Przejdźmy jednak do konkretów – gdzie,kiedy i jak się tam dostać. Festiwal rozpocznie się 23 sierpnia i potrwa do końca 25 sierpnia. Odbędzie się on w Grodzie Podbiedziska i na koniec najważniejsze: na miejsce dostaniesz się z zawsze niezawodnym Taxi Poznań! Zadzwoń,lub zamów taxi przez internet i weź udział w jednym z ciekawszych wydarzeń tego roku!

Podróżuj po Poznaniu z liderem przejazdów miejskich

Dlaczego warto przemierzać Poznań razem z naszą firmą? Powodów jest wiele. Po pierwsze wchodzimy w skład najlepszej korporacji taksówkarskiej na terenie naszego kraju – Taxi Polska. Po drugie dbamy o najwyższą jakość usług, a po trzecie jesteśmy tam gdzie nasi klienci potrzebują tego najbardziej. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy przejazd był wygodny i odbywał się w miłej atmosferze. Nasi kierowcy to prawdziwi profesjonaliści, dlatego uważamy, iż naprawdę warto nam zaufać. Co więcej, dajemy Ci możliwość zamówienia taxi w bardzo nowoczesny sposób – przez internet!

Szybki sposób na zamówienie taksówki

Nasza aplikacja do zamawiania taxiTaxi Polska – to najszybszy sposób na zmówienie taksówki. To intuicyjne narzędzie, dzięki któremu potrwa to zaledwie kilkanaście sekund.