Westerplatte – jak dojechać?

Westerplatte to historyczny półwysep w Gdańsku. To tu w latach 1926-1939 działała wojskowa składnica tranzytowa. Obrona Westerplatte stała się jednym z najważniejszych symboli oporu Polski przeciwko najazdowi hitlerowców. To właśnie tutaj 1 września 1939 roku o godzinie 4:45 rozpoczął się hitlerowski atak na nasz kraj. Obroną półwyspu dowodził mjr. Henryk Sucharski. Westerplatte stanowi istotny punkt na historycznej mapie wybrzeża. Jest to również obowiązkowy punkt zwiedzania dla wielu turystów.

Jak dojechać?

Nikt nie zna miasta lepiej niż kierowcy Taxi Polska. Aby jeszcze lepiej wypełniać życzenia naszych klientów ciągle udoskonalamy ofertę. Wystarczy, że zadzwonisz i podasz cel podróży, a my zajmiemy się całą resztą. Nasi kierowcy zadbają, aby podróż ubiegła Ci w miłej atmosferze. Taxi Polska to niezawodna korporacja, która posiada najlepsze taksówki we wszystkich największych miastach w Polsce.

Aplikacja Taxi Polska

Ponieważ ciągle rozwijamy jakość naszych usług i stale wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy mobilną aplikację Taxi Polska do zamawiania taxi. Dzięki niej zamówienie transportu jest dziecinnie proste i zajmuje mniej niż minutę. Jest to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy szanują swój czas. Zamów taksówkę dzięki naszej aplikacji Taxi Polska i zwiedzaj Westerplatte nie martwiąc się o dojazd.