VII Bieg Czekoladowy – Słodkie Walentynki

Bieganie pozostaje w modzie niezmiennie od kilku lat. A co jeśli połączyć je z zupełnie inną ludzką namiętnością, jaką są słodycze? Wtedy powstaje nam walentynkowy Bieg Czekoladowy! Tegoroczny, już VII Bieg Czekoladowy – Słodkie Walentynki odbędzie się już 17 lutego nieopodal poznańskiej przystani wioślarskiej Poznania. Organizatorzy, jak i stali bywalcy tej imprezy zgodnie twierdzą, że czekanie na nią przez cały rok okazuje się nie lada wyzwaniem.

Wydarzenie to idealna okazja na zmierzenie się samemu ze sobą w słodkim klimacie walentynek. Co więcej, sami organizatorzy określają Bieg Czekoladowy jako wydarzenie sportowe łączące ze sobą trzy pokolenia. Nie ma znaczenia w jakim jesteś wieku, jaką masz kondycję, czy biegasz profesjonalnie, czy bardziej amatorsko Bieg Czekoladowy- Słodkie walentynki jest imprezą, która nie może nie przypaść Ci do gustu. Trudno o lepsze atrakcje w Poznaniu, które tak zgrabnie łączyłyby ze sobą zamiłowanie do sportu oraz do słodyczy, a do tego są świetną zabawą dla całej rodziny na kilka pokoleń wstecz.

Co więcej, bieg to doskonała zabawa, pełna radości przeprowadzona w duchu zdrowej rywalizacji. To również świetna alternatywa, na jedno z zimowych przedpołudni. Jeżeli zastanawiasz się, czy odnajdziesz się w sportowo-czekoladowej społeczności już teraz powinniśmy rozwiać wszelkie Twoje obawy, dlatego zamawiaj Taxi Poznań wykorzystując narzędzie jakim jest aplikacja Taxi Polska i gdy przyjdzie czas, zjaw się na starcie. Pokaż światu, jak bardzo kochasz zdrowy tryb życia i czekoladę.