Taxi 7-osobowe w Krakowie

Przyjęło się, że taksówki to zadbane, osobowe auta, których istotną wadą jest to, że mogą przewieźć ograniczoną liczbę osób. Do tej pory uważałeś pewnie, że podróżowanie po mieście większą grupą, oznacza konieczność zamówienia kilku taksówek. Pewnie ucieszy Cię fakt, że już nie musisz tak robić. Mamy sposób na to, byście pojechali razem. Rozwiązaniem dla wszystkich, którzy lubią podróżować w grupie, jest taxi 7-osobowe. Możesz takie zamówić w Krakowie. I to dużo łatwiej niż dotychczas. Podróżuj, jak lubisz. W towarzystwie rodziny, przyjaciół, kolegów z pracy… Taxi 7-osobowe to wygodny i bardzo ekonomiczny sposób przemieszczania się po mieście.

Taxi 7-osobowe – Kraków. Jak zamówić?

Przyjęło się, że zamówienie taxi oznacza konieczność wybrania numeru na centralę. Niejednokrotnie rozmowę telefoniczną utrudniają dochodzące z otoczenia hałasy. Ale i na to mamy sposób – aplikację mobilną. Zainstaluj na swoim telefonie Taxi Polska i zamawiaj taxi 7-osobowe bez dzwonienia. Jak? Już wyjaśniamy. Podaj nam swoją lokalizację. Otrzymasz informację, kiedy się po Ciebie zjawimy. Wpisując miejsce docelowe, uzyskasz dane nt. ceny przejazdu. W dodatkowych opcjach przejazdu zaznacz, że potrzebujesz taxi 7-osobowego. To już wszystko. Kliknij “zamów taksówkę” i ruszamy. Widzisz, jakie to proste? I to bez dzwonienia.

Taxi 7-osobowe – dla kogo?

Taxi 7-osobowe cieszy się dużą popularnością wśród osób uczestniczących w ważnych wydarzeniach kulturalnych w Krakowie. Ci, którzy chcą wybrać się na koncert ulubionej gwiazdy w towarzystwie grupki przyjaciół, mogą to zrobić, rezerwując 7-osobowe taxi za pośrednictwem aplikacji mobilnej Taxi Polska. Z 7-osobowego taxi w Krakowie nierzadko korzystają pracownicy firm, którzy zdecydowali się na wspólne spędzenie czasu po pracy. Taksówka typu bus zawiezie Was na imprezę integracyjną do dowolnego punktu w Krakowie. Z naszych skorzystać możecie także w godzinach pracy, jeśli chcecie razem dotrzeć na ważne zebranie, targi lub konferencję.

7-osobowe taxi dla miejscowych i przyjezdnych

W samym Krakowie nie brakuje chętnych na przejazdy taxi 7-osobowym. Wśród naszych klientów są rodziny z dziećmi, pracownicy dużych korporacji, a także grupy przyjaciół udające się wspólnie do kina, restauracji, na imprezę. Jednak nie musisz być z Krakowa, by zamówić taxi 7-osobowe. Pomyśleliśmy także o turystach. Udostępniając Wam aplikację Taxi Polska, nie oczekujemy, że będziecie znali nazwę i numer do lokalnej korporacji taksówkarskiej. Aplikacja działa we wszystkich większych miastach w Polsce. Przybyliście ze znajomymi do Krakowa? Nie ma potrzeby, byście się rozdzielali. Podróżujcie razem, zamawiając taxi 7-osobowe za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Zamów taxi przez aplikację Taxi Polska i podróżuj wygodnie po Krakowie

Podróż taksówką to zdecydowanie najbardziej komfortowy sposób poruszania się po mieście. Nie zmieścicie się do jednej? Nie ma potrzeby, byście zamawiali dwa osobowe auta. W Krakowie czekają na Was pojazdy przeznaczone do transportu większej liczby osób, w tym taxi 7-osobowe, które szybko zamówisz przez aplikację Taxi Polska. Wraz z pojawianiem się komunikatorów internetowych, a także rozbudową sieci mediów społecznościowych, zmniejszyła się liczba wykonywanych połączeń głosowych. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, stworzyliśmy łatwą w obsłudze, bardzo praktyczną aplikację mobilną do zamawiania taksówek – Taxi Polska. Instalując na swoim telefonie Taxi Polska, zyskujesz łatwy dostęp do zamawiania taksówek w największych miastach w Polsce. Nie musisz znać nazw obsługujących ich korporacji. Korzystając z aplikacji, możesz rezerwować taxi, bez dzwonienia, zostawić wiadomość kierowcy, a w opcjach dodatkowych wybrać preferowany rodzaj auta, np. taxi 7-osobowe.