Taxi 6-osobowe i 7-osobowe w Katowicach

Mieszkasz w Katowicach? A może jesteś tu przejazdem? Niezależnie od tego, jak dobrze znasz miasto i jaki jest cel Twojej podróży, już nie musisz ograniczać liczby osób, które pojadą tam razem z Tobą. W taxi Katowice 6 osób może jechać jednym autem. Chcesz zabrać jeszcze kogoś? Wybierz taxi 7-osobowe. Taxi na 6 osób w Katowicach to rozwiązanie dla rodzin, grupy przyjaciół, a także znajomych z pracy. Sam zdecyduj, z kim chcesz udać się w podróż po mieście. Nie pytamy o to, co będziesz robił w wybranym miejscu ze swoimi towarzyszami. Po prostu podstawiamy taxi 6-osobowe lub takie na 7 osób – w zależności od Twoich potrzeb.

Taxi Katowice na 6 osób – to się opłaca

Taxi dla 6 osób w Katowicach zamawiają rodziny, które czasami odczuwają potrzebę wspólnego wyjścia na miasto. Festyny, koncerty, premiery kinowe, niedzielne obiady u znajomych lub w ulubionej restauracji – okazji do rodzinnych wypadów jest wiele. Po co płacić za dwie taksówki, skoro można zamówić jedną? Opłacalność rezerwacji taxi dla 6 osób doceniają ci, którzy nie wyobrażają sobie imprezy bez najbliższych przyjaciół. Korzyści z rezerwacji taxi na 6 osób w Katowicach są dwojakie: wspólna podróż to rozłożenie kosztów, a także uniknięcie ryzyka, że ktoś z Waszej paczki nie dotrze na czas w umówione miejsce.

Taxi Katowice – 7 osób w jednym aucie

Waszą czteroosobową rodzinę odwiedzili znajomi z dorastającym dzieckiem? Zapewne będą chcieli, byście pokazali im miasto. Tylko… jak to wszystko zorganizować? Podróż na dwa samochody nie wchodzi w grę, w końcu macie sobie tyle do powiedzenia, a busem nie dysponujecie. Mamy na to sposób. Taxi Katowice 7 osób pomieści w jednym aucie. Wybieracie się na domówkę do znajomych? Jesteś Ty i sześć innych osób. Jak zawsze pojawia się problem z dojazdem. Ilekroć postawicie na komunikację miejską, pojawiają się problemy. W Katowicach możecie już zamówić taxi 7-osobowe, które będzie remedium na Wasze problemy. Jak to zrobić? O tym już wkrótce.

Nie ma potrzeby się rozdzielać, można jechać razem

Potrzebne taxi w Katowicach na 6 lub 7 osób? To żaden problem. Jeśli przybyliście na Śląsk pociągiem lub autobusem, pewnie zastanawiacie się, jak zorganizować przejazdy po mieście. Optymalnie byłoby, gdybyście mogli siedzieć obok siebie, jak podczas całej podróży. Śmiało, zamówcie taksówkę, która zabierze Was wszystkich. Domyślamy się, że nie znacie lokalnych korporacji taksówkarskich. Nie musicie. Czy ktoś z Was ma na swoim telefonie aplikację Taxi Polska? To ta sama, z której korzystacie m. in. w Warszawie, Krakowie, Białymstoku, Lublinie, Koszalinie. Za jej pośrednictwem także w Katowicach zamówicie taxi dla 6 lub 7 osób.

Taxi Katowice na 6 lub 7 osób – zamów wygodnie przez aplikację

Jak zamówić taxi na 6 lub 7 osób? Łatwiej, niż się wydaje. By zarezerwować w Katowicach przejazd dla większej liczby osób, nie trzeba nawet dzwonić na centralę taxi. Wystarczy wspomniana już aplikacja mobilna, Taxi Polska – ta sama, która pozwala na rezerwację taksówek w innych polskich miastach. Pobranie aplikacji zajmuje chwilę. Napisz nam, gdzie jesteś. Od razu otrzymasz informację o czasie oczekiwania na taxi. Nie zapomnij wpisać celu podróży – to pozwoli poznać cenę gwarantowaną kursu. W opcjach dodatkowych przejazdu zaznacz, jakiego auta potrzebujesz. Może to być taksówka na 6 osób lub taxi 7-osobowe. Potwierdź swoje zamówienie. Gotowe! Za kilka minut ruszacie. Z Taxi Polska zamówisz taxi w Katowicach dla 6 lub 7 osób. Zajmie Ci to dosłownie chwilę. Nieważne, z kim chcesz udać się w drogę i jaki jest cel Waszej wspólnej podróży. Do restauracji, kina, teatru, na koncert, bankiet, domówkę, spotkanie firmowe i wiele innych miejsc zawiezie Was katowickie taxi – w jednym aucie może jechać 6 lub 7 osób.