Smok Wawelski w Krakowie – jak dojechać?

Kto nie słyszał o słynnym Smoku Wawelskim? Jego legendę znają już nawet dzieci. Jama smoka jest obowiązkowym miejscem podczas zwiedzania Krakowa i okolic. Ziejący ogniem Smok jest atrakcją nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych. Usytuowany niedaleko zamku, nad Wisłą, jest chętnie odwiedzany i fotografowany przez turystów i mieszkańców miasta. Jeśli i Ty chcesz go odwiedzić, ale nie wiesz jak dojechać na miejsce, skorzystaj z Taxi Polska.

Taxi Polska dowiezie cię do Smoka Wawelskiego

Dlaczego Taxi Polska to najlepszy wybór? Ponieważ jesteśmy jedną z największych grup taksówkarskich w Polsce, stale się rozwijamy i dbamy o zadowolenie naszych klientów. Taxi Polska to również szeroka gama nowoczesnych i komfortowych samochodów, wykwalifikowani kierowcy i konkurencyjne ceny. Nasi kierowcy zawsze są w pobliżu, dlatego czas oczekiwania na przyjazd taksówki jest ograniczony do całkowitego minimum. Dowozimy klientów na miejsce o każdej porze dnia i nocy.

Aplikacja Taxi Polska

Jeśli już wiesz, że chcesz skorzystać z naszych usług, ale nie wiesz jak zamówić transport, to możesz zrobić to na dwa sposoby. Wybierz tradycyjną metodę i zadzwoń pod numer telefonu 19 100, albo skorzystaj z aplikacji Taxi Polska. Jest to nowoczesne i wygodne narzędzie, które maksymalnie skraca czas składania zamówienia. Nasza aplikacja umożliwia także śledzenie położenia zamówionego pojazdu oraz pełną kontrolę pokonywanej trasy. Korzystanie z usług Taxi Polska jest więc proste, wygodne i tanie.