Rogalowe Muzeum Poznania

Rogalowe Muzeum Poznania to muzeum rogala świętomarcińskiego, zlokalizowane w Poznaniu, na Starym Rynku 41. Muzeum to spotkanie z prawdziwą wielkopolską tradycją oraz kulturą. Rogale Świętomarcińskie stały się wizytówką naszego miasta, dlatego z dumą prezentujemy muzeum poświęcone temu wyrobowi. Muzeum cieszy się już ponad 150 letnią tradycją, a wystawy są naprawdę interaktywne i przypadną do gustu osobom w każdym wieku. Szukasz nietuzinkowego sposobu na spędzenie popołudnia bądź chciałbyś pokazać ciekawą miejscówkę swoim gościom zza granicy? Rogalowe Muzeum Poznania to propozycja uszyta wręcz na Twoją miarę, a Taxi Poznań z wielką przyjemnością wybierze się tam razem z Tobą. Nietuzinkowe miejsca zasługują na nietuzinkowy transport, dlatego dzwoń!

Najlepsze taksówki w mieście? Bez zastanowienia, mowa o taxi Poznań!

Jesteśmy wiodącą firmą na terenie miasta. Świadczymy najwyższą jakość usług, a nasze taksówki to zawsze maksimum wygody oraz bezpieczeństwa. Wchodzimy w skład największej korporacji taksówkarskiej w Polsce, dlatego możemy poszczycić się stekami tysięcy zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Zadzwoń w sposób tradycyjny, albo zamów naszą taxi przez internet!

Nowoczesna aplikacja do zamawiania taxi

Polecamy zainstalowanie naszej aplikacji mobilnej na swój smartfon – Taxi Polska. Aplikacja działa we wszystkich największych miastach w Polsce oraz pozwala na bieżąco kontrolować cenę oraz trasę Twojego kursu. Zainstaluj i korzystaj z niej, gdziekolwiek się znajdziesz!