Retroweriada 2019

Rowery są obecne w naszym życiu od dziesięcioleci. Niektórzy nawet mówią, że to pojazdy z dusza i trudno jest się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. Na ich cześć stworzone zostało wydarzenie Retroweriada. To wyjątkowe spotkanie wszystkich miłośników starych i nie tylko rowerów, szansa na wymianę doświadczeń oraz oberznie eksponatów, o jakich nie miałeś do tej pory pojęcia. Nie bez znaczenia jest również miejsce, w którym impreza się odbędzie. Przed 1939 Wielkopolska była największym producentem rowerów w Europie. Chciałbyś się tam wybrać razem z Taxi Poznań? Doskonale! Zapisz sobie datę – 9 czerwca i pozwól nam się zawieźć do Strzeszynka na unikatowe spotkanie z ciekawą historią!

Dlaczego powinieneś podróżować po mieście jedynie z Taxi Poznań?

Taxi Poznań, które jest częścią Taxi Polska to ceniony przewoźnik, który cieszy się uznaniem zadowolonych klientów od kilkunastu lat. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo oraz wysoki komfort każdego z przejazdów. Nasza flota składa się z jedynie wygodnych oraz nowoczesnych samochodów, dlatego jeżeli zależy Ci na komforcie i dobrych warunkach przejazdu, wybór jest prosty. Co więcej odznaczamy się również nowoczesnością, a powierzeniem tego jest funkcjonalna aplikacja do zamawiania taxi.

Aplikacja Taxi Polska, która ułatwi Ci życie na co dzień

Aplikacja Taxi Polska to niezwykle wygodne narzędzie do zamawiania taksówki. Posiadając je na swoim telefonie możesz czuć się bezpiecznie nie tylko w Poznaniu. Aplikacja jest aktywna we wszystkich większych miastach w Polsce, dlatego nie wahaj się i zainstaluj ją już dziś!