Pyrkon 2019

Pyrkon jest jednym z tych wydarzeń, na które czeka się przez okrągły rok nie tylko w Poznaniu. Tym razem wydarzenie odbędzie się w weekend od 26 do 28 kwietnia tradycyjnie już na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Pyrkon jest przede wszystkim świętem fanów fantastyki i powala na spotkanie się fanów, twórców, producentów oraz wszelkich podmiotów związanych z tą ideą w jednym miejscu i w jednym czasie. Liczba uczestników tego wydarzenia diametralnie wzrasta każdego roku, co jest jedynie potwierdzeniem, że udział w nich jest sprawą godną rozwagi, a może nawet pozwoli na rozpoczęcie pięknej przygody z fantastyką. Tego rodzaju atrakcje w Poznaniu wiążą się z bogatą tradycją i wpisały się w stały krajobraz miasta. Jeżeli chcesz być częścią tego wyjątkowego wydarzenia, zaplanuj swój wyjazd tam razem z Taxi Poznań.

Jak dojechać do Międzynarodowych Targów Poznańskich na Pyrkon 2019?

Najbezpieczniejszym oraz bardzo sprawdzonym sposobem jest skorzystanie z usług Taxi Poznań, które wchodzą w skład Taxi Polska. Korporacja jest niekwestionowanym liderem przejazdów po mieście oraz świadczy usługi doskonałej jakości. Posiadamy nowoczesną flotę komfortowych aut oraz sprawdzonych kierowców, dzięki czemu ryzyko niepowodzenia przejazdu zostało ograniczone do minimum.

Nowoczesne rozwiązania na miarę nowoczesnych taksówek

Aby być jeszcze bliżej naszego klient stworzona została nowoczesna aplikacja taxi. Dzięki niej zamawianie taksówki jest dziecinnie proste i trwa nie dłużej niż jedną minutę. Zainstaluj ją na swoim telefonie i miej pewność, że dojazd na Pyrkon odbędzie się bez najmniejszych komplikacji.