Przewóz zwierząt we Wrocławiu? Nic trudnego!

Podróżujesz z pupilem? Zdecydowałeś się na taxi? I słusznie. W taksówce Twój zwierzak poczuje się wygodnie. Przewóz zwierząt taxi cieszy się dużą popularnością. Tym bardziej, że kurs z kontenerem dla zwierzaka możesz teraz zamówić dużo wygodniej niż dotychczas. Zapomnij o wybieraniu numeru na centralę. Taxi dla psa w mieście Wrocław zamówisz, korzystając z aplikacji w swoim telefonie. Jakiej? Taxi Polska. Jeśli jeszcze jej nie masz, koniecznie nadrób zaległości. Pobranie zajmuje dosłownie chwilę, a korzyści są ogromne. Przekonaj się sam. Co istotne, korzystanie z Taxi Polska nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Taxi dla psa – Wrocław

Szukasz taxi, które zawiezie Ciebie i Twojego psa do dowolnego punktu we Wrocławiu? Dzięki aplikacji Taxi Polska masz ułatwione zadanie. Włącz aplikację i zamawiaj kursy, których potrzebujesz. Nie zapomnij zaznaczyć, że podróżujesz ze zwierzakiem. Skomplikowane? Nic bardziej mylnego. Zrobisz to bez problemu. Zabierasz psa na wakacje i musisz dostać się na lotnisko lub dworzec? A może Twój pupil wymaga opieki weterynarza? Chcesz dotrzeć z nim do groomera? Nieważne, w jakim celu potrzebne Ci taxi dla psa. Podróżuj po Wrocławiu ze swoim zwierzakiem. Przewóz zwierząt taxi zapewni nasz wrocławski partner – Miejskie Taxi.

Trochę zasad, czyli o przewożeniu zwierząt w taxi

Czy można przewozić zwierzęta w taxi? Oczywiście, że można. Choć nie ma odgórnie narzuconych zasad w tej kwestii, to na przestrzeni czasu wypracowano pewne normy. Pierwszą z nich jest odpowiednio wczesne (a więc nie w momencie wsiadania do auta) poinformowanie kierowcy o zamiarze zabrania zwierzaka w podróż taksówką. Regułą jest, by potrzebę zabrania psa do taxi zgłosić już w momencie zamawiania taksówki. Jeśli zamawiasz taxi telefonicznie, poinformuj dyspozytora, że w podróż taxi po Wrocławiu udasz się z psem. Korzystasz z aplikacji? Zaznacz tę opcję podczas składania zamówienia. Jest widoczna, na pewno jej nie przeoczysz.

W podróż taxi z psem po Wrocławiu

Ty i Twój pies jesteście nierozłączni? Nic nie stoi na przeszkodzie, byście po mieście podróżowali razem. Za taxi dla psa we Wrocławiu zapłacisz symboliczną opłatę. Zostanie ona doliczona do ceny kursu. Jeśli lubisz z góry wiedzieć, ile będzie kosztowała Cię podróż taksówką, skorzystaj z aplikacji Taxi Polska. Nie daj się zaskoczyć. Twój zwierzak taksówką będzie podróżował w kontenerze. Masz psa o pokaźnych rozmiarach i obawiasz się, że standardowe auto okaże się dla niego niewygodne lub po prostu za małe? Możesz zamówić samochód kombi. Tę opcję również znajdziesz w mobilnej aplikacji Taxi Polska, do pobrania której bardzo zachęcamy.

Taxi z psem Wrocław – zamów w Taxi Polska

Jak zamówić taxi dla psa? Tak, jak dla siebie. To zrozumiałe, że podróżujecie razem. Po uruchomieniu aplikacji wpisz miejsce, z którego będziecie startować. Jeśli udostępnisz swoją lokalizację, ten krok Cię ominie. Na tym etapie otrzymasz już informację o czasie oczekiwania na dojazd taksówki pod wskazany adres. Uzupełnij dane miejsca docelowego. Nie musisz znać dokładnego adresu. Zacznij wpisywać nazwę miejsca, do którego się udajesz i skorzystaj z pojawiających się podpowiedzi. Następnie wybierz “opcje przejazdu”. Tam wskazać możesz m. in. godzinę, o której chcesz wyruszyć oraz wybrać sposób płatności za kurs. Przechodząc do dodatkowych opcji przejazdu, możesz np. zostawić wiadomość dla kierowcy, zarezerwować samochód kombi lub wybrać istotną dla Ciebie opcję “przewóz zwierząt”. Nie zapomnij jej zaznaczyć, jeśli chcesz, by Twój pies udał się w podróż razem z Tobą. Każda z dodatkowych opcji przejazdu została wyceniona, dzięki czemu nie będziesz miał wątpliwości, ile zapłacisz za kurs. Szukasz taxi dla psa we Wrocławiu? Korzystaj z aplikacji Taxi Polska, która umożliwia rezerwację przewozów zwierząt w taxi.