Promocje w Taxi Polska

Podróżujesz taksówkami? Myślisz, że od sztywnych cen zawartych w cennikach w korporacji nie ma żadnych odstępstw? Pewnie nie nastawiasz się nawet na to, że za kurs taxi możesz zapłacić mniej. A możesz. Poznaj taxi promocje, które przygotowała dla Ciebie Taxi Polska. Zyskaj rabaty na kursy taksówką nawet do 30%. Sprawdź, czy w Twoim mieście obowiązują promocje na taxi. Z rabatów skorzystają mieszkańcy Warszawy, podróżujący taksówkami Ele Taxi. Na taxi – promocje mogą także liczyć gdańszczanie i mieszkańcy Krakowa. Promocje na taxi nie ominą mieszkających w Katowicach, Poznaniu i Ełku. Rabaty obowiązują w Białymstoku, Płocku i Łodzi.

Kto się załapie na taxi promocje?

Wiecie już, w jakich miastach obowiązują promocje na taxi. Skorzystać z nich mogą klienci indywidualni. Za kurs zapłacić mogą w taksówce lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Taxi Polska (wymagana rejestracja karty płatniczej). Akceptowalne formy płatności w taksówce to gotówka oraz karta płatnicza (Visa, Mastercard, American Express). Ogólną zasadą promocji na kursy taxi jest udzielanie pasażerom rabatów przez kierowców, którzy realizują usługi taxi osobowe. Kierowcy ci współpracują z firmami taksówkarskimi, zrzeszonymi w Ogólnopolskiej Sieci Partnerskiej Taxi Polska. Z rabatu skorzystasz, zamawiając taxi przez call center lub aplikację Taxi Polska.

Cena gwarantowana – wyjątki

Korzystając z aplikacji Taxi Polska na pewno dostrzegłeś, że wybierając kierunek podróży, wyświetla się cena gwarantowana za kurs. Cena ta obejmuje rabaty. Wyświetlana w aplikacji kwota będzie tą, którą zapłacisz za przejazd. Pod warunkiem, że nie zrobisz którejś z rzeczy, wymienionej w regulaminie, uniemożliwiającej jej zachowanie. Cena gwarantowana przestaje obowiązywać, jeśli każesz kierowcy zmienić wybraną przez niego trasę. Podobnie będzie, jeśli nie zgłosisz się do taksówki w ciągu 5 minut od zadysponowanej godziny podstawienia taxi lub zmienisz sposób zapłaty na płatność bezgotówkową. Pamiętaj, by zmieniając godzinę zamówienia, ponownie wprowadzić adresy.

Promocje na taxi – o ile mniej zapłacisz

To, jaki rabat zostanie naliczony za Twój kurs, zależy od miasta, w którym chcesz podróżować. Wysokości promocji na taxi bez wątpienia zależy także od dnia i pory przejazdu. Dla przykładu, w Warszawie najtaniej pojedziesz od poniedziałku do soboty między 1:00 a 2:59:59, a także w niedziele i święta o tej samej porze (30% rabatu). 10% rabatu uzyskasz w stolicy m. in. na kursy między 10:00 a 14:59:59 od poniedziałku do soboty oraz w niedziele i święta – od 03:00 do 23:59:59. Przejazd możesz zamówić przez call center lub aplikację. Minimalna wartość kursu z rabatem to w Warszawie 10 zł. Rabatu nie nalicza się na rezerwację busa, kombi, fotelika i bussiness class.

Zasady promocji na taxi w innych miastach

W Gdańsku przez całą dobę obowiązuje promocja na taxi 20%. Nie ustalono kwoty minimalnej, od której nakłada się rabat. W Krakowie taniej pojedziesz nocą (od 00:00 do 3:59), o ile zamówisz kurs za min. 10 zł. W stolicy Małopolski przejazd promocyjny zamówisz przez aplikację Taxi Polska. Podobnie w Katowicach. Mieszkańcy Katowic na taxi promocje w wysokości 10% mogą liczyć przez całą dobę, o ile wartość ich przejazdu wyniesie min. 10 zł. 20% rabat na całodobowe przejazdy wprowadzono w Poznaniu. Nie ma tu ograniczeń co do minimalnej wartości kursu. Taxi można zamówić przez call center lub aplikację Taxi Polska. W Ełku przez całą dobę możesz jeździć o 10% taniej. Cena gwarantowana nie obowiązuje jednak od 8:00 do 9:59:59 i od 14:00 do 17:59. Na cenę gwarantowaną nie możesz liczyć w Białymstoku, choć tu cena kursu przez całą dobę jest o 10% tańsza. 10% rabat obowiązuje też w Płocku (razem z ceną gwarantowaną). W Łodzi ceny gwarantowanej nie ma, ale za to jest rabat 20% na kursy w ciągu całej doby.