Numer na taxi – jak zamówić Taxi Polska?

Czas to pieniądz a marnowanie czasu to złość

Często zdarza się, że potrzebujesz (spontanicznie lub nie) taksówki. Nagle. I zaczynają się schody… Numery taxi nie są takie proste do zapamiętania, a poza tym często ciężko dodzwonić się do centrali. No i czekasz na połączenie, a czas ucieka. Najpierw ucieka, gdy googlujesz numer na taxi, która obsługuje dane miasto, potem ucieka, gdy próbujesz się dodzwonić, no a najszybciej ucieka w momencie, gdy czekasz na kierowcę.

Znamy ten poziom irytacji, dlatego Taxi Polska postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom klientów

Mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Już nie będziesz więcej tracił czasu! Numer na taxi jeszcze nigdy nie był tak prosty. 19100 – to numer na Taxi Polska, która przyśle do Ciebie najbliższą taksówkę, dzięki czemu oszczędzisz swój cenny czas. Zapisz numer na najlepsze taksówki w mieście. Albo zapamiętaj skojarzenia – 19 jak wiek, w którym skończyłeś szkołę średnią, a 100 jak 100%, bo Taxi Polska świadczy usługi zawsze na 100%.

Jeśli nie numer na taxi, to co? Jest coś jeszcze! To Ci się spodoba!

A jeśli nie masz ochoty na skojarzenia ani nie masz pamięci do liczb i nie chcesz zapisywać nic w telefonie – jest jeszcze jedno, superłatwe rozwiązanie! Mowa o aplikacji Taxi Polska. Wystarczy pobrać ją na swojego smartfona i w każdej chwili można zamówić kurs. Zajmie Ci to kilka sekund. A na dodatek nie musisz zapamiętywać żadnego numeru. Zanim wsiądziesz do taksówki, poznasz koszt przejazdu, gdyż aplikacja oblicza zaplanowaną przez Ciebie trasę i kalkuluje Ci jej koszt. Uczciwe, prawda? Taxi przyjedzie momentalnie, gdyż aplikacja wysyła do Ciebie kierowcę, który w danej chwili znajduje się najbliżej Ciebie. Nie tracisz czasu – warto spróbować!