Nocna Giełda Gier Video w Katowicach

Masz doskonały pomysł na nowo powstałą grę wideo? Wzbogać rynek o nowatorskie gry na konsole, gry komputerowe lub gry na urządzenia mobilne. Weź udział w wydarzeniu, które pozwoli Ci zaprezentować swoje projekty gier w dowolnej fazie produkcji. Nie zwlekaj i potwierdź swoją obecność na Nocnej Giełdzie Gier Video w Katowicach już dziś. Taxi Polska dołoży wszelkich starań by dowieźć Cię tam na czas.

Nadszedł czas na drugą edycję Nocnych Targów Gier Wideo i pokazów interaktywnych projektów organizowanych przez Ars Independent. To idealne miejsce dla wszystkich twórców, którzy pragną podzielić się swoim talentem ze światem. Jesteś jednym z nich? Nie wahaj się, skorzystaj z aplikacji Taxi Polska i weź udział w Nocnej Giełdzie Gier Video w Katowicach.

Festiwal odbędzie się już 28 września w gmachu Katowice Miasto Ogrodów. Dzięki doświadczonym kierowcą Taxi Polska nie tylko szybko dotrzesz na miejsce wydarzenia, ale również bezpiecznie z niego wrócisz, omijając pobliskie korki na drogach. Prezentacja dowolnej, zaprojektowanej przez siebie gry wideo jest całkowicie bezpłatna. Obserwatorzy nocnej giełdy również nie ponoszą żadnych kosztów. Skorzystaj z aplikacji Taxi Polska i weź udział w nietypowym nocnym wydarzeniu gamingowym w Katowicach!