Niemen Inaczej

Niemen Inaczej to wyjątkowe wydarzenie, a zarazem prawdziwe święto muzyki na miarę legendarnego muzyka. Już 16 lutego 2019 roku na jednej scenie spotkają się wybitni polscy artyści, by w hołdzie nieśmiertelnemu Niemenowi zaśpiewać wszystkie jego największe hity. Wśród artystów znajdzie się nawet córka Czesława Niemena – Natalia. Towarzyszyć jej będą wyjątkowy Stanisław Soyka, inspirujący Sławek Uniatowski, zdolny Kuba Badach oraz niezastąpiony Janusz Radek. Dodatkowo, będzie to szansa na spotkanie się kultowych hitów oraz nowoczesnych aranżacji, które z pewnością będą warte docenienia przez prawdziwych fanów dobrej muzyki. Jeżeli jeszcze nie wiesz co będziesz robił tej soboty, koniecznie rozważ udział koncercie, który odbędzie się w ICE Kraków Congress Center.

Tak to już się przyjęło, że atrakcje w Krakowie nie mają sobie równych nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie. Niemen Inaczej jest wydarzeniem wyjątkowym, które przeniesie wszystkich słuchaczy i wielkich fanów niezapomnianego muzyka w zupełnie inny wymiar. Jeżeli ty też chciałbyś tam być, zadzwoń po Taxi Kraków i rozpocznij swoją podróż w inspirujący świat muzyki razem z Niemenem – takie wydarzenie zdarza się raz na kilka lata. Co więcej, artyści zasługują na wielki szacunek i uznanie, ponieważ nie łatwo jest się zmierzyć z legendą jaką był Czesław Niemen.

Polecamy już dziś zaplanować swoją podróż na koncert z Taxi Polska i pobrać funkcjonalne narzędzie mobilne jakim jest aplikacja TAXI POLSKA. Mając ją na swoim telefonie, możesz czuć się bezpiecznie, że nie ominie Cię ani chwila z tego wyjątkowego spotkania muzycznego.