Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty to nie lada gratka dla wszystkich miłośników kina bezkompromisowego. To jeden z najważniejszych festiwali filmowych w naszym kraju, a do tego ściąga wielu miłośników kina zza granicy. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty jest pochwałą artystów niezłomnych, którzy konsekwentnie kroczą swoją ścieżką oraz oferują nam naprawdę oryginalne produkcje. Chciałbyś się wybrać na tegoroczny festiwal? Świetnie, wyświetlanie filmów rozpoczyna się 25 lipca i potrwa aż do 4 sierpnia. Zadzwoń po Taxi Wrocław i wybierz się razem z nami na to wyjątkowe święto kina.

Taxi Wrocław jako lider przejazdów pasażerskich w stolicy Dolnośląska

Taxi Wrocław jest częścią wiodącej na terenie kraju korporacji taksówkarskiej Taxi Polska. Ze szczególną dbałością podchodzimy do wysokiej jakości naszych usług oraz jesteśmy gwarantem korzystania z najbezpieczniejszych oraz najbardziej komfortowych rozwiązań. Nasi kierowcy to prawdziwi profesjonaliści, przed którymi miasto nie kryje najmniejszych tajemnic. Gotowy na odkrywanie Wrocławia razem z nami? Zapisz nasz numer bądź pobierz funkcjonalną aplikację do zamawiania taxi.

Aplikacja do zamawiania taxi, która przyda się we wszystkich największych miastach w Polsce

Nasza aplikacja do zamawiania taxi to prawdziwy hit! Dzięki niej z łatwością i w kilkanaście sekund zamówisz przejazd. Co więcej, wszystko znajduje się pod kontrolą. Zainstaluj ją i ciesz się bezmiarem komfortowych przejazdów. Gotowe? Do zobaczenia w aucie!