Michael Buble – koncert

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej szanowanych wokalistów naszych czasów już w tym roku wystąpi na dwóch koncertach w Polsce. Pierwszy z nich odbędzie się w Łodzi, drugi już 20 września w Tauron Arenie w Krakowie. Z pewnością możemy spodziewać się wspaniałego wydarzenia muzycznego. Amerykańska część trasy koncertowej rozpoczęła się już w lutym. W Europie koncerty rozpoczną się już jesienią. Artysta jak nikt inny potrafi utrzymywać publiczność w napięciu i dawkować emocje, aby na koniec każdy obecny na koncercie poczuł się usatysfakcjonowany.

MICHAEL BUBLE fenomen artysty

Jak dotąd Michael Buble sprzedał już 60 milionów płyt. Krytycy spodziewają się, że najnowszy album „Love” również odniesie duży sukces. Znajdują się na nim klasyczne utwory muzyki rozrywkowej, na przykład “My Funny Valentine” czy “La Vie En Rose” w wyjątkowych aranżacjach Michaela. Nie brakuje na nim również nowych kompozycji. Szczególne znaczenie dla artysty ma utwór „Forever Now”, który opowiada o bezwarunkowej miłości ojcowskiej i sile, która z niej płynie.

Jak dojechać na koncert?

Koncert odbędzie się 20 września 2019 roku (piątek) w Tauron Arenie w Krakowie przy ulicy Lema 7. Impreza rozpoczyna się o godzinie 20:00. Aby dojechać na miejsce, wybierzcie Taxi Polska. Nasi kierowcy dowiozą Cię na miejsce o każdej porze dnia i nocy. Jak zamówić taksówkę w Krakowie? My proponujemy skorzystać z naszej niezawodnej mobilnej aplikacji Taxi Polska do zamawiania taxi. Dzięki niej zamówisz dojazd w kilka chwil. Nie ma się co zastanawiać, najlepszy transport zapewni Ci Taxi Polska.