Męskie Granie 2019

Kolejna trasa koncertu Męskie Granie już wkrótce. Jeden z koncertów odbędzie się już 20 lipca w Muzeum Lotnictwa w Krakowie. Męskie Granie to wyjątkowe koncerty, które przez samych artystów określane są jako hołd dla klasyki polskiej piosenki. Na scenie zaprezentują się topowe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, a Ty będziesz miał szansę ma wzięcie udziału w wyjątkowym wydarzeniu. W zeszłym woku koncerty pobijały rekordy frekwencji, a organizatorzy zapowiadają, że w tym roku ma być jeszcze lepiej. Nie zwlekaj i zamów bilet już dziś, a później zadzwoń po Taxi Kraków i pozwól nam zawieźć się do Muzeum Lotnictwa już 20 lipca!

Dlaczego warto podróżować z Taxi Kraków?

Taxi Kraków jest częścią Taxi Polska, które uznawane jest z najlepszą korporację taksówkarską w naszym kraju. Dysponujemy kilkoma tysiącami samochodów w największych miastach w Polsce, a zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Dzięki nam każdy przejazd staje się chwilą przyjemności, a Ty bezstresowo możesz wybrać się w każde dowolne miejsce w Krakowie i okolicy. Jesteś gotowy na podróż z nami? Zadzwoń bądź skorzystaj z rozwiązania na miarę XXI wieku!

Wygodna aplikacja do zamawiania taxi od Taxi Polska

W trosce o wygodę naszych klientów stworzyliśmy wygodną aplikację do zamawiania taksówki. Dzięki niej zamawianie każdego przejazdu trwa dosłownie kilkanaście sekund i sprawia, że wszystko pozostają pod Twoją kontrolą. Nie wierzysz? Zainstaluj ją na swoim telefonie i sprawdź! Aplikacja działa we wszystkich większych miastach na terenie kraju.