Męskie Granie 2018 – kolejna odsłona wyjątkowej trasy koncertowej już wkrótce

Męskie Granie to trasa koncertowa, w ramach której co lato w największych miastach kraju możemy oglądać występy najlepszych polskich artystów. 14 lipca w Poznaniu trasa wystartuje po raz dziewiąty, a zakończy się 25 sierpnia koncertem w Żywcu. Jest to wyjątkowe tournée, które cenione jest przede wszystkim za niebanalne i ekscytujące koncerty, pełne eksperymentalnych dźwięków. W tym roku na scenach w Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie, Gdyni i Żywcu wystąpią między innymi Kazik, Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski, Kortez i zespół Lao Che.

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na koncert w swoim, czy też innym mieście musisz pamiętać, że tego dnia możesz napotkać problemy z dojazdem. Latem duże miasta są oblegane przez turystów, nie mówiąc już o dniach, w których odbywa się tam wielka impreza muzyczna. Jeśli chcesz uniknąć nerwów, dotrzeć punktualnie na miejsce, a potem zapewnić sobie bezpieczny powrót z koncertu skorzystaj z usług sieci Taxi Polska, która współpracuje z korporacjami w całym kraju.

Skorzystaj z numeru 19 100 i zamów taksówę, która w kilka minut zjawi się na wyznaczonym przez Ciebie miejscu.Sieć działa we wszystkich miastach, które odwiedzi Męskie Granie, a dzięki prostej aplikacji na telefon taksówkę możesz zamówić błyskawicznie i w każdej chwili. Zabaw się z nami na wyjątkowej imprezie!