Łyżkon 2019

Ciekawa propozycja dla wszystkich miłośników fantastyki. Impreza utrzymana w klimacie postapokapiltycznym odbędzie się już po raz czwarty. Impreza przeznaczona jest jedynie dla pełnoletnich, a liczba miejsc jest ograniczona, a więc jeżeli chcecie być częścią wydarzenia, spieszcie się z zakupem biletu. Głównym wydarzeniem imprezy jest kilkudziesięciogodzinny larp podczas którego uczestnicy poczują się jak w realistycznym świecie zniszczonym przez globalny konflikt nuklearny.

Łyżkon 2019 – czego się spodziewać

Podczas festiwalu odbędą się liczne konkursy i imprezy utrzymane w pełnym napięcia klimacie. Łyżkon to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, wypad ze znajomymi i sprawdzenie samego siebie. Z roku na rok festiwal przyciąga całe rzesze zachwyconych uczestników. Ten festiwal to jedno z najważniejszych kulturalnych wydarzeń na tegorocznej mapie Poznania. Ci którzy zdecydują się na udział w festiwalu, wyjadą z niego zachwyceni, czekając na kolejną edycję.

Jak dojechać?

Impreza odbędzie się na terenie opuszczonej bazy rakietowej w pobliżu Mieczewa pod Poznaniem. Start odbędzie się w czwartek 19.09.2019 o godzinie 12:00, Łyżkon potrwa aż do 22.09.2019 (niedziela). Aby dojechać na miejsce najlepiej wybrać Taxi Polska. Jest to niezawodna korporacja taxi, zapewniająca najwyższą jakość usług w mieście. Nasi kierowcy dostępni są o każdej porze dnia i nocy. Aby zamawianie transportu było jeszcze prostsze, skorzystajcie z naszej nowoczesnej aplikacji Taxi Polska do zamawiania taxi. Zamówienie trwa mniej niż minutę, a do tego przez cały czas możecie śledzić położenie samochodu. Nie ma chyba prostszego i wygodniejszego sposobu do zamówienia taksówki niż nasza aplikacja Taxi Polska.