Koncert Czesław śpiewa w Koszalinie

Duński zespół muzyczny Czesław Śpiewa w tym roku obchodzi 10-lecie występów w Polsce. Z tej okazji charyzmatyczny Czesław Mozil wraz z pozostałymi członkami wystąpi na koncercie w Koszalinie. Już 4 października wszyscy fani Czesław Śpiewa będą mieli okazję usłyszeć i zobaczyć swoich ulubionych duńskich muzyków na żywo.

Koncert zespołu Czesława Mozila odbędzie się w Kinie Kryterium, gdzie najlepiej dojechać wykorzystując usługi Taxi Polska. Bez względu na to czy użyjesz łatwej w obsłudze aplikacji czy zamówisz samochód telefonicznie, już w kilka sekund nasz kierowca przyjedzie na wyznaczone miejsce. Twoja podróż będzie przebiegać niezwykle komfortowo, szybko i bezpiecznie jednocześnie. Nie martw się, Taxi Polska zadba o każdy szczegół.

Wieloletnia obecność na polskim rynku pozwoliła takim piosenkom jak “Maszynka do świerkania” czy “Żaba tonie w betonie” wejść do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej. Muzycy ponownie, przy użyciu szerokiej gamy instrumentów, zaprezentują słuchaczom finezyjne dźwięki tanga, popu, folku i awangardy. Nie zabraknie także szklanych dzwoneczków, akordeonów i wielu innych elementów muzycznego sprzętu.