Kąpielisko Królewiecka – jak dojechać?

Szukacie miejsca do odpoczynku latem we Wrocławiu? Co powiecie na Kąpielisko Królewiecka? Kąpielisko założono na sztucznym zbiorniku powyrobiskowym piasku i żwiru. Kąpielisko jest dostępne dla plażowiczów wraz z zapleczem sanitarno-medycznym. Linia brzegowa zbiornika wynosi aż 100 m. To wymarzone miejsce do odpoczynku i relaksu. Latem odbywają się tam liczne imprezy. Jeżeli szukasz miejsca do spędzenia niedzielnego popołudnia, to Taxi Polska zawiezie cię na Kąpielisko Królewiecka.

Jak dojechać na Kąpielisko?

Na miejsce szybko i bez żadnego problemu zabierze cię Taxi Polska. Jest to najlepsza korporacja taksówkarska w mieście. Każdy przejazd z naszymi kierowcami będzie przyjemnością. Dokładamy ciągłych starań, aby nasi klienci mogli czuć się bezpiecznie i zacząć wypoczynek już w drodze na miejsce. Dokładnie określamy również cenę kursu jeszcze przed jego rozpoczęciem, dzięki czemu nie będziesz niemile zaskoczony na koniec. Zapewnia to naszym klientom dodatkowy komfort psychiczny,

Nowa aplikacja Taxi Polska

Taxi Polska korzysta z nowoczesnego rozwiązania, jakim jest aplikacja mobilna Taxi Polska do zamawiania taxi. To narzędzie znacznie upraszcza i skraca czas składania zamówienia transportu. Zamawianie taksówki jeszcze nigdy nie było tak proste. Narzędzie odczyta twoją lokalizację dzięki wbudowanej funkcji GPS. Możesz również własnoręcznie wybrać miejsce w którym będziesz czekał na transport. Zamów Taxi Polska i wypoczywaj nad Kąpieliskiem Królewiecka!