Jak dojechać na ulicę Smoluchowskiego w Gdańsku?

Ulica Smoluchowskiego w Gdańsku to prawdziwe centrum medyczne. Mieści się tutaj Gdański Uniwersytet Medyczny, Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, a także Pomorskie Centrum Chorób Zakaźnych. Nic więc dziwnego, że mieszkańcy Gdańska, w tym również studenci, każdego dnia zastanawiają się jak dojechać na ulicę Smoluchowskiego w Gdańsku.

Gdzie mieści się ul. Smoluchowskiego

Tę ulicę łatwo jest zlokalizować na mapie Gdańska – mieści się ona pomiędzy dzielnicą Aniołki a Wrzeszcz. Ze Śródmieścia najłatwiej jest dojechać drogą numer 468 i skręcić za Zielonym Parkiem w lewo. Wybierz Taxi Gdańsk zawsze, gdy masz problem z samodzielnym dojazdem na jakąś ulicę lub znalezieniem konkretnego punktu na długiej niczym Smoluchowskiego ulicy.

Komfort zamawiania taksówki

Dziś już nie musisz poszukiwać postoju taksówek, ani pytać nikogo o numer do lokalnej korporacji. Wystarczy, że skorzystasz z nowoczesnych sposobów zamawiania taksówki. Jak zamówić taxi przez aplikację? Wystarczy pobrać ją na swojego smartfona, a nawet bez rejestracji można skorzystać z błyskawicznego zlecenia usługi. Aplikacja Taxi Polska umożliwia szybkie zeskanowanie mapy lokalizacji, w której się znajdujemy i przypisanie najbliższego wolnego kierowcy. Dodatkowo, po wpisaniu kursu docelowego, aplikacja przeliczy orientacyjny koszt trasy i czas jazdy. Rozwiązanie to jest szczególnie korzystne, gdy nie wiesz, na jakiej ulicy jesteś i nie potrafiłbyś wytłumaczyć dyspozytorowi swojej lokalizacji.