Jak dojechać na parking Galerii Krakowskiej?

Galeria Krakowska jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc shoppingowych w Krakowie. To tam zlokalizowane są najlepsze marki sklepów różnych branż. Można spotkać się z przyjaciółmi na kawie czy obiedzie, skorzystać z siłowni lub kosmetyczki, lub załatwić sprawę na poczcie – i wiele innych rzeczy!

Jak wybrać się na shopping bez stresu

Galeria Krakowska znajduje się przy ulicy Pawiej 5. Jak dojechać na parking Galerii Krakowskiej? Najlepiej skręcić przy rondzie przy ulicy Pawiej, ale można też dojechać od strony ulicy Wita Stwosza. Na terenie obiektu znajduje się zarówno parking wewnętrzny, jak i zewnętrzny. Ograniczenia czasowe i finansowe dotyczą jedynie parkingu wewnętrznego, zadaszonego. Jest on płatny i czynny tylko w godzinach otwarcia Galerii. Dlatego jadąc na shopping lepiej skorzystać z usług taksówkarskich.

Szybka taksówka

Taxi Kraków oferuje najwyższej jakości usługi przewozowe, które są przydatne wtedy, gdy planujesz dłuższy czas pozostać w galerii, a nie chcesz płacić za parking. Podróż do galerii i z powrotem komunikacją miejską również może nie wchodzić w grę, ze względu na obciążenie zakupami. Dlatego dobrym rozwiązaniem będzie aplikacja Taxi Polska, ułatwiająca znalezienie najbliższej wolnej taksówki i zamówienie kursu. Z takiej aplikacji na smartfona można korzystać za darmo, nawet bez rejestracji. Umożliwia ona oprócz zamówienia taksówki, również sprawdzenie ceny kursu lub czasu dojazdu, a także umożliwia wybór konkretnego modelu auta, którym chcemy jechać.