Jak dojechać na Błonia Krakowskie?

Krakowskie Błonia są dla każdego Krakowiaka idealnym miejscem spotkań. Takim, które zawsze pozytywnie się kojarzy, i które zawsze dodaje pozytywnej energii. Wystarczy spędzić tam choćby kilkanaście minut.

Czym są Błonia dla Krakowa

Błonia są w Krakowie czymś w rodzaju wielkich zielonych płuc. To rozległy trawiasty teren mieszczący się tuż obok Wawelu. Rozciąga się stamtąd malowniczy widok na Wawel i zabytkową część Krakowa. Jak dojechać na Błonia Krakowskie? Jeśli znajdziesz się w centrum, przy Wawelu, to z pewnością będziesz wiedział, gdzie się one znajdują. Dlatego wybierając się na Błonia należy obrać kierunek: Wawel. Jeśli chcesz uniknąć błądzenia krakowskimi uliczkami Starego Miasta, po prostu skorzystaj z Taxi Kraków.

Aplikacja dla pasażerów taksówek

Korzystanie z usług taksówkarskich jest niezwykle korzystne w kilku przypadkach: gdy chcesz dojechać gdzieś szybko, nie masz własnego środka transportu, lub po prostu nie wiesz, jak dojechać w konkretne miejsce. Najlepiej dowiedz się, jak zamówić taxi przez internet. Wystarczy wejść na stronę Taxi Polska i kliknąć odpowiedni przycisk, a następnie wypełnić dane zgłoszenia kursu. Można też skorzystać ze specjalnej aplikacji, nawet bez konieczności rejestrowania konta. Pokaże ona taxi w pobliżu Twojej lokalizacji, przez co nie musisz zgłaszać dyspozytorowi, pod jakim adresem się znajdujesz. Aplikacja odnajduje najbliższe wolne taksówki tej korporacji i pozwala wybrać jedną z nich, określając dla każdej szacunkowy czas trwania kursu i cenę. To najprostszy sposób, by dotrzeć na miłe spotkanie na Błonia.