Jak dojechać do zoo w Gdańsku?

Gdański ogród zoologiczny to największy tego typu obiekt w Polsce. ZOO czynne jest przez cały rok, również w soboty i niedziele, a także we wszystkie dni świąteczne. Niewątpliwą atrakcją jest tu kolejka retro. Pojazd umożliwia odbycie wycieczki po najpiękniejszych zakątkach Ogrodu Zoologicznego. Znajdują się tu również ciekawe atrakcje dla dzieci, w tym małe ZOO. Dzieci mogą tu karmić i głaskać zwierzęta. W ogrodzie znajdziemy mnóstwo egzotycznych gatunków zwierząt, ptaki i owady pochodzące z całego świata. Wizyta w ZOO w Gdańsku spodoba się najmłodszym jak i dorosłym, którzy spacerując alejkami będą mogli odprężyć się i zrelaksować.

Jak dojechać do ZOO w Gdańsku?

Aby dojechać do Ogrodu Zoologicznego w Gdańsku, najlepiej zamówić Taxi Polska. Jest to największa korporacja taksówkarska w całym mieście, oferująca komfort, wygodę i bezpieczeństwo w podróży. Dysponujemy największą flotą samochodów różnych rozmiarów, dzięki czemu dowieziemy na miejsce całe grupy. Dodatkowo wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i odznaczamy się korzystnym stosunkiem jakości do ceny.

Taxi Polska – aplikacja mobilna

Aby zamówienie transportu było jeszcze szybsze i wygodniejsze, stworzyliśmy dla was specjalną aplikację mobilną Taxi Polska do zamawiania taxi. Dzięki niej proces zamawiania transportu ograniczyliśmy do kilku sekund. Aplikacja pozwala również śledzić gdzie w danej chwili znajduje się zamówiony pojazd oraz śledzić całą trasę przejazdu. Wszystko po to, aby podróż z Taxi Polska była prawdziwą przyjemnością.