Jak dojechać do Galerii Bronowice?

Galeria Bronowice należy do największych galerii handlowych w Krakowie. Mieści się w pobliżu Ronda Ofiar Katynia, przy ulicy Stawowej. Co interesujące, mieszkańcy miasta przybywają tu nie tylko, by dokonać zakupów. Wielu z nas załatwia tu sprawy urzędowe.Tak, to nie pomyłka. W Galerii Bronowice można to zrobić. Dzieje się tak, gdyż na terenie Galerii Bronowice funkcjonuje Punkt Obsługi Mieszkańca Urzędu Miasta. Można tu m. in. dokonać meldunku bądź wymeldować się, złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego lub dokonać rejestracji działalności gospodarczej. W Galerii Bronowice załatwimy też sprawy urzędowe w Wydziale Komunikacji.

Mnóstwo sklepów i punktów usługowych w jednym miejscu

W Galerii Bronowice kupimy m. in. artykuły spożywcze, odzież, obuwie, artykuły do domu, prasę, książki i elektronikę. Będąc na terenie placówki, można wybrać się do kawiarni lub cukierni. Swoje oddziały mają tu największe banki oraz biura podróży. Jest i punkt Poczty Polskiej, a także Lotto. Nie brakuje siedzib operatorów sieci komórkowych. Wielość usług świadczonych przez wspomniany obiekt, skłania nas do zadania pytania, jak dojechać do Galerii Bronowice? Wielu pewnie bez zastanowienia odpowie, że samochodem. W końcu do dyspozycji klientów jest trzypoziomowy parking, mogący pomieścić nawet 2800 samochodów. Jednak nie każdy dysponuje własnym autem.

Rady dla niezmotoryzowanych

Czy zdarzyło się, że ktoś pytał Was, jak dojechać do Galerii Bronowice? Pewnie tego typu pytania, zadawane na ulicy, należą już do rzadkości. W końcu powszechny dostęp do Internetu daje sporo możliwości – m. in. szansę sprawdzenia w specjalnych aplikacjach – planerach podróży, jak dojechać do Galerii Bronowice. O ile mobilny planer tras dostarczy informacji o możliwościach dojazdu do Galerii Bronowice, to nie pozwoli uniknąć wszystkich bolączek, z jakimi zmagać się muszą podróżujący komunikacją miejską. Nie pomoże np. w szybszym dotarciu na przystanek. Co innego taksówka. Ona dowiezie Cię bezpośrednio do Galerii Bronowice.

Do galerii autobusem? Niekoniecznie!

W pobliżu Galerii Bronowice znajdują się przystanki kilku linii autobusowych. Nie dziwi zatem, że na pytanie o to, jak dojechać do Galerii Bronowice, wielu odpowie: autobusem. Nie dysponujesz własnym autem? Myślisz, że jesteś skazany na podróże komunikacją zbiorową? Nie, wcale nie musisz jeździć autobusem. Jest wygodniejszy sposób. Niezmotoryzowani mogą skorzystać z usług korporacji taksówkarskich. Jakie taxi najlepiej zamówić w Krakowie? Radio Taxi 919. Nie zapamiętasz? Nie musisz! Odkąd jest aplikacja Taxi Polska, niepotrzebna jest znajomość nazw przewoźników, ani tym bardziej numerów telefonów na centralę. Taksówkę można zamówić bez dzwonienia.

Z Taxi Polska podróżowanie jest łatwiejsze

Mając na swoim telefonie zainstalowaną aplikację Taxi Polska (którą pobierzesz zupełnie za darmo), w szybki i wygodny sposób zamówisz taksówkę, która zawiezie Cię np. do Galerii Bronowice. Zrobisz to bez konieczności wykonywania połączeń głosowych. Sprawdź już dziś, jak działa Taxi Polska, instalując aplikację na swoim telefonie. Taxi Polska działa na Androidzie i iOS. Korzystanie z niej jest intuicyjne. Aplikacja daje mnóstwo możliwości. Jedną z nich jest zostawienie wiadomości kierowcy. W Taxi Polska zamówisz taksówkę na wybrany przez Ciebie konkretny termin i godzinę. Zarezerwujesz też przejazdem business class czy autem typu kombi. To jeszcze nie wszystko. Nie wiesz, jak dojechać z dzieckiem do Galerii Bronowice? Zamów przez Taxi Polska kurs z fotelikiem dziecięcym. Te udostępniamy swoim klientom za symboliczną dopłatą. Organizujemy też przejazdy ze zwierzętami. Masz wątpliwości co do kursu? Chcesz zadać pytanie dyspozytorowi? Za pośrednictwem aplikacji połączysz się z centralą.