Jak dojechać do Bonarki z Galerii Krakowskiej?

Pierwszy raz w Krakowie? A może byłeś tu już wcześniej? Mimo to, nadal masz wątpliwości, jak dojechać do Bonarki z Galerii Krakowskiej… Piesza wędrówka raczej nie wchodzi w grę, bo miejsca te dzieli ponad 7-kilometrowa odległość. No i wiadomo – spacery z torbami pełnymi zakupów nie należą do najprzyjemniejszych. A trudno być na Pawiej, zajść do tamtejszej Galerii Krakowskiej i nic nie kupić. Zlokalizowana po zachodniej stronie Dworca Głównego Galeria (połączona z nim podziemnym tunelem), jest jednym z chętniej odwiedzanych miejsc w Krakowie. W obiekcie mieści się ok. 250 punktów handlowych, przez co każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Do Bonarki na zakupy i nie tylko…

Miłośnicy zakupów upodobali sobie jeszcze jedno miejsce w Krakowie. Bonarka City Center. Tu kupią obuwie, ubrania, kosmetyki, ale też sprzęt AGD i RTV. Przy ulicy Kamieńskiego, jak na porządne centrum handlowe przystało, można zrobić zakupy spożywcze, skorzystać z usług kosmetycznych i obejrzeć dobry film. W budynku znajduje się kilkanaście najbardziej rozpoznawalnych lokali gastronomicznych, apteki, drogerie, banki, kantor, pralnia, poczta, punkt poprawek krawieckich… Zdecydowani na zakupowe szaleństwo swój rajd po sklepach powinni jednak rozpocząć od odwiedzenia Galerii Krakowskiej, która otwierana jest godzinę wcześniej niż Bonarka.

Jak dojechać z Galerii Krakowskiej do Bonarki?

Imponującej wielkości parking w Galerii Krakowskiej (mieszczący 1400 aut) nie wszystkich jednak skłania do korzystania z niego. Nas też nie przekonuje wizja jazdy własnym autem. W Bonarce też byłoby je gdzie zostawić, bo tamtejszy parking posiada 3200 bezpłatnych miejsc. Jeśli nie autem, to jak dojechać z Galerii Krakowskiej do Bonarki? Bliskie sąsiedztwo Dworca Zachodniego mogłoby oznaczać rewelacyjne połączenie z Galerii Krakowskiej do Bonarki. Czy takie w rzeczywistości jest, to kwestia dyskusyjna. Na autobus dotrzesz w 2 minuty, ale czeka Cię aż 13 przystanków, co oznacza, że w komunikacji miejskiej spędzisz pół godziny. Mamy inny pomysł, jak dojechać do Bonarki.

Wiemy, jak dojechać do Bonarki z Galerii Krakowskiej – taksówką!

Ani ogromne parkingi w obu centrach handlowych, ani bliskość przystanku autobusowego, nie są w stanie skłonić niektórych do podróży własnym autem czy też komunikacją miejską. Wcale nas to nie dziwi, bo mamy lepszy plan, jak dojechać z Bonarki do Galerii Krakowskiej. Sprawdziliśmy – to się opłaca. I jest bardzo wygodne. Podróż taksówką to jedno z najbardziej komfortowych rozwiązań, jakie możesz wybrać. Nie jest tak tłoczno, jak w autobusie komunikacji miejskiej, do tego zdecydowanie szybciej docierasz do celu. Nie musisz też pilnować kluczyków do auta, które lubią się gdzieś zapodziać w ferworze zakupów, a co najważniejsze – szukać samochodu na parkingu.

Taxi Polska – remedium na Twoje komunikacyjne problemy

Nie wiesz, jak dojechać do Bonarki z Galerii Krakowskiej? Nie szkodzi. Nikt nie oczekuje, że będziesz znał szczegółowy rozkład komunikacji miejskiej, ani tym bardziej sprawnie poruszał się własnym autem po krakowskich ulicach. Niezależnie od tego, czy jesteś przyjezdnym, czy miejscowym, zawsze możesz zamówić taksówkę. Teraz jest to możliwe bez dzwonienia. Wystarczy zainstalować na swoim telefonie aplikację Taxi Polska, która działa w kilkunastu miastach w Polsce, w tym w Krakowie. Wskaż nam, gdzie się znajdujesz, by uzyskać informację o czasie oczekiwania na taksówkę. Otrzymasz też nazwę korporacji taksówkarskiej, która będzie realizować Twój kurs. Po wpisaniu nazwy miejsca docelowego, wyświetlona zostanie cena gwarantowana za przejazd taksówką. Widzisz, jakie to wygodne? Nie musisz wiedzieć, jak dojechać z Galerii Krakowskiej do Bonarki. Wystarczy, że my to wiemy. Dlatego nie zwlekaj – zainstaluj już dziś aplikację Taxi Polska.