Ile kosztuje taxi z lotniska Pyrzowice do Katowic?

Lotnisko Pyrzowice, znane także pod nazwą Katowice Airport, to międzynarodowy port lotniczy, położony ponad 30 km od centrum Katowic. Lotnisko w Pyrzowicach obsługuje pasażerów z całego województwa śląskiego. Całkowity ruch pasażerski na opisywanym lotnisku w 2018 r. wyniósł 4 838 149. Zrealizowano 41 007 operacji lotniczych. Z lotniska w Pyrzowicach do Katowic można dostać się na kilka sposobów: samochodem, autobusem lub taksówką. Polecamy tę ostatnią formę. Będzie szybko, wygodnie i bezpiecznie. Pozostaje tylko pytanie, ile kosztuje taxi z lotniska Pyrzowice do Katowic? Za chwilę wyjaśnimy, czego możecie się spodziewać.

Postaw na sprawdzoną firmę

Podstawą udanej podróży jest dobór odpowiedniego przewoźnika. Masz już swojego, sprawdzonego? Podpowiadamy: jeśli potrzebujesz taksówki, która zawiezie Cię z lotniska Pyrzowice do wybranego punktu w Katowicach, skorzystaj z aplikacji Taxi Polska. Naszym partnerem na terenie Katowic jest Tele Taxi. Zaufaj najlepszym. Rzetelna korporacja taksówkarska to taka, która nie naliczy Ci “nadprogramowych” opłat za przejazd. A tego na pewno chciałbyś uniknąć. Okolice lotnisk to raj dla oszustów, żerujących na nieświadomych zagrożenia pasażerach. Nie daj się oszukać. Postaw na sprawdzonego przewoźnika, który bezpiecznie i za rozsądna cenę dowiezie Cię do celu.

Ile kosztuje taksówka z Pyrzowic do Katowic?

To, ile kosztuje taxi z lotniska Pyrzowice do Katowic, jest w znacznej mierze uzależnione od firmy, która będzie realizowała kurs. Na lotnisku w Pyrzowicach znajduje się postój taksówek. Jednak może z niego korzystać tylko jedna korporacja taksówkarska. Nie oznacza to wcale, że jesteś zmuszony do korzystania z jej usług. Równie dobrze możesz zamówić taxi, które podjedzie po Ciebie na lotnisko. Unikaj dziko rozlokowanych pojazdów taxi wokół lotniska. Może okazać się, że za kurs zapłacisz horrendalną kwotę. By uniknąć podobnych sytuacji, zainstaluj na swoim telefonie aplikację Taxi Polska. Sprawdzisz w niej, ile kosztuje taxi z lotniska Pyrzowice do Katowic.

Opłata zgodnie z cennikiem – czyli jaka?

Decydując się na przejazd taxi, musisz mieć świadomość, że na końcową cenę kursu ma wpływ wiele czynników: dzień i godzina przejazdu (na podstawie których ustala się cenę za przebycie 1 km zgodnie z obowiązującą taryfą), a także liczba zatrzymań auta (na przykład na światłach i w korku) – naliczana zgodnie z przyjętą stawką za postój. Należy mieć na uwadze, że to ile kosztuje taxi z lotniska Pyrzowice do Katowic, będzie uzależnione od rodzaju auta, którym realizowany jest kurs. Zwykła, osobowa taksówka będzie tańsza niż auto typu kombi. Symboliczną opłatę poniesiemy także za rezerwację auta typu bus, w którym pomieści się cała nasza paczka.

Zamawiaj kursy z Pyrzowic do Katowic z Taxi Polska

Taxi Polska to bezpłatna, bardzo intuicyjna w obsłudze aplikacja mobilna, której posiadanie ułatwi Ci podróżowanie do wybranych miejsc. Aplikacja działa w największych miastach w Polsce. Od użytkowników nie wymaga się, by znali nazwę oraz numer miejscowej korporacji taksówkarskiej. Nie muszą wykonywać żadnych połączeń głosowych. Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy chcą podróżować na trasie Pyrzowice – Katowice. Nasz katowicki partner realizuje podobne kursy. Taksówkę z lotniska zamówisz o dowolnej porze. Wystarczy, że skorzystasz z zainstalowanej na swoim telefonie aplikacji Taxi Polska. Podaj punkt początkowy oraz cel podróży i kliknij “zamów taksówkę”. W Taxi Polska zamówisz kursy tradycyjnymi, osobowymi taksówkami. Możesz też zarezerwować przejazd autem typu kombi. Podróżujesz w większej grupie? Podczas składania zamówienia wybierz opcję podstawienia samochodu typu bus. Nie zapomnij określić, ilu pasażerów ma się zmieścić w taksówce.