Góra gradowa – jak dojechać?

Można stwierdzić, że Góra Gradowa to najbardziej wysunięty na północ wierzchołek Gdańska. Wzniesienie o wysokości 46 metrów nad poziomem morza niegdyś było miejscem Bastionu Jerozolimskiego, dziś jest Grodziskiem i najlepszym punktem widokowym w całym Trójmieście. Z góry rozpościera się idealny widok na miasto oraz morze. Odwiedzenie wzniesienia jest polecane o każdej porze roku oraz dnia. Za dnia warto zwrócić wzrok w kierunku morza i zrobić fenomenalne zdjęcia, zaś w nocy warto delektować się widokiem rozświetlonego Trójmiasta. Co więcej, w 2000 roku na szczycie góry umieszczony został Krzyż Milenijny, jako pamiątka rozpoczęcia nowego wieku. W nocy krzyż prezentuje się bajecznie dzięki ciekawemu podświetleniu. Chciałbyś się tam wybrać, doskonale! Z pomocą przychodzi Ci tutaj Taxi Gdańsk.

Jak dojechać na Górę Gradową szybko, tanio i bezpiecznie?

Jedynym takim sposobem jest skorzystanie z usług Taxi Polska, które są częścią największej w naszym kraju korporacji. Oferujemy wysokiej klasy przejazdy, do miejsc, w których po prostu trzeba bywać. Dzięki nam podróż jest komfortowa oraz przebiega w miłej atmosferze. Wykwalifikowani kierowcy zadbają o Twoje bezpieczeństwo i o to abyś bezstresowo mógł przemierzać ulice Trójmiasta.

Mobilna aplikacja do zamawiania taxi od Taxi Polska

Co więcej, Taxi Polska przygotowało nowoczesne rozwiązanie jakim jest aplikacja do zamawiania taxi. Dzięki niej zamawianie taksówki trwa mniej niż chwilę, a Ty cały czas możesz kontrolować położenie swojego samochodu za pomocą telefonu.