Gitarowy rekord guinnessa 2019

Aby tradycji stało się zadość już 1 maja 2019 roku wrocławski Rynek stanie się miejscem spotkań gitarzystów ze wszystkich stron świata. Gitarowy Rekord Guinnessa 2019 to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego kilka tysięcy gitar ma szansę zagrać jednym brzmieniem. W zeszłym roku padł rekord 7411 gitar grających w tym samym czasie kultowy przebój Jimiego Hendrixa „Hey Joe”. W tym roku mamy zamiar zrobić to po raz kolejny. Zabierz gitarę i swojego znajomego, a na pewno ustanowimy ten rekord po raz kolejny. Atrakcje we Wrocławiu, takie jak Gitarowy Rekord Guinnessa trwale zapisują się na kartach historii, więc jeżeli chcesz stać się jej częścią, wybierz się tam razem z Taxi Wrocław! Lepszej okazji nie trafisz nigdy.

Jak dojechać na Gitarowy Rekord Guinnessa 2019 na wrocławskim Rynku?

Najwygodniejszym i doskonale sprawdzonym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług taxi Wrocław. Jesteśmy czołową korporacją, która jest zawsze wszędzie tam, gdzie dzieje się coś wyjątkowego. Posiadamy szeroką flotę nowoczesnych samochodów oraz profesjonalnych kierowców, dzięki którym każdy przejazd jest prawdziwą przyjemnością. Jeżeli zależy Ci na solidnej firmie, dla której liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta, jesteś pod właściwym adresem.

Bądź nowoczesny, tak jak Taxi Polska!

Stań się nowoczesny i dowiedz się czym jest aplikacja taxi od Taxi Polska. Dzięki niej zamawianie przejazdu trwa nie dłużej niż minutę. Dodatkowo aplikacja daje Ci szansę na monitorowanie położenia Twojego samochodu, abyś dotarł na wrocławski rynek na czas.