Gdzie zjeść śniadanie we Wrocławiu?

Podobno śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Ma nam dostarczyć energii na cały poranek. Dobrze by było, gdyby śniadanie było równie pyszne, co pożywne. Tryb życia, jaki narzucono nam w XXI wieku, wiąże się ze zmianami w każdym obszarze życia. Dotyczy to także planowania posiłków. Coraz częściej jadamy na mieście. Wybór knajpy, w której będzie można zjeść dobre śniadanie we Wrocławiu, to nie lada wyzwanie. Oferta lokalu powinna sprostać kulinarnym gustom klientów, a te bywają coraz bardziej wybredne. Przejrzeliśmy ofertę kilku polecanych lokali, by podpowiedzieć Wam, gdzie warto zjeść śniadanie we Wrocławiu.

Lokale, które zdaniem internautów warto odwiedzić

Zastanawiasz się, gdzie zjeść śniadanie we Wrocławiu? Skorzystaj z podpowiedzi osób, które już to zrobiły. Coraz chętniej, odwiedzając jakieś miejsce, zostawiamy w Internecie swoją opinię na jego temat. To cenna wskazówka dla przyszłych gości. Jeszcze przed przybyciem do lokalu wiedzą, czego mogą się spodziewać. Minusem internetowych wpisów jest ich zupełna subiektywność. Na szczęście w Internecie znajdziemy także bardziej ogólne informacje – między innymi te dotyczące godzin otwarcia lokalu oraz serwowanych w nim posiłków. Ocenie podlegają: jedzenie, poziom obsługi, a także ceny podawanych śniadań. Można odnieść się także do innych kwestii.

Przegląd lokali, czyli gdzie zjeść dobre śniadanie we Wrocławiu

Lubisz zdrowe jedzenie? Cenisz sobie kuchnię wegetariańską i wegańską? Jeśli tak, powinieneś wybrać się do lokalu o wdzięcznej nazwie “W kontakcie”. Restauracja mieści się przy ulicy Polaka, w odległości 1,7 km od wrocławskiego Rynku. Otwarta jest 7 dni w tygodniu. Najlepiej dotrzeć tu taksówką, którą zamówisz przez aplikację Taxi Polska. Chcesz odbyć kulinarną podróż po europejskich i światowych stolicach? Powinieneś zajrzeć do restauracji Dinette. Oprócz dań kuchni różnych krajów, znajdziesz tu posiłki wegetariańskie i wegańskie. W menu znajdują się pozycje dla osób nietolerujących glutenu. Miejsce to odnajdziesz przy Placu Teatralnym.

Tu warto zajrzeć

Miłośnicy francuskich specjałów mogą zajrzeć do Gissele French Bakery Cafe. Od poniedziałku do soboty można tu zawitać już od 7:30. W niedziele lokal otwarty jest od 9:00. Dobra wiadomość dla śpiochów jest taka, że śniadania serwuje się tu przez cały dzień. Nadal macie wątpliwości, gdzie zjeść śniadanie we Wrocławiu? Mamy kolejne propozycje. Bajgle, owsianki, jaja, pancakes, mnóstwo słodkości i szereg napojów do picia – oto oferta Central Cafe. Głodny? Wpadaj już od 7:00. Inny, godny polecenia lokal to Charlotte Chleb i Wino. Funkcjonuje nie tylko we Wrocławiu, ale także w innych miastach w Polsce. Świeży chleb i mnóstwo słodkich przekąsek czekają.

Wiesz, gdzie zjeść śniadanie we Wrocławiu – a wiesz, jak tam dojechać?

Śniadania zaserwują Ci w lokalu Folgujemy. Od 7:30 zjesz także w restauracji NieInna. Cenisz wędliny od lokalnych dostawców? Zajrzyj do Szynkarni. Jak widać, miejsc, gdzie warto zjeść śniadanie we Wrocławiu, nie brakuje. Ofertę dla siebie znajdą miłośnicy tradycyjnych smaków, a także jarosze i rozsmakowani w europejskich kuchniach. Jeśli wiesz już, gdzie zjeść dobre śniadanie we Wrocławiu, powinieneś zaplanować dojazd do lokalu. Nie wiesz, jak dotrzeć do wybranego miejsca? Skorzystaj z taksówki. Poranki nie są odpowiednią porą do podróżowania komunikacją miejską. Zatłoczone autobusy i tramwaje z setkami rozgorączkowanych pasażerów… Po co Ci to? Postaw na taxi. Jak zamówić taksówkę? Zainstaluj na swoim telefonie aplikację Taxi Polska. Umożliwi Ci ona szybką rezerwację kursu. Nie musisz znać dokładnego adresu lokalu. Wystarczy, że zaczniesz wpisywać jego nazwę. Punkt docelowy wybierz, korzystając z naszych podpowiedzi. Zamów szybko taksówkę i ciesz się smacznym śniadaniem.