Gdzie na kawę w Poznaniu?

Gdzie wypić najlepszą kawę w Poznaniu? To trudne pytanie, bo takich miejsc jest kilka. Prawdziwi miłośnicy smaku kawy i przyjemnej atmosfery z pewnością docenią każde z nich. Pierwszym miejscem o którym musimy wam powiedzieć jest kawiarnia Taczaka 20. Wypijecie tu nie tylko znakomitą kawę, ale posmakujecie wspaniałego sernika śmietankowo-czekoladowego. A w końcu kawa i sernik to połączenie idealne. Szukając dobrej kawy musicie odwiedzić także kawiarnię Sweet Surrender. Lokal oprócz obłędnej małej czarnej oferuje niespotykany nigdzie indziej klimat. Luźna domowa atmosfera i stylowe wnętrze sprawiają, że jest to jedno z ulubionych miejsc poznaniaków.

Małe klimatyczne kawiarenki i kawowe nowinki z całego świata

W Poznaniu znajdziemy także liczne małe, klimatyczne kawiarenki. Takie jak ta przy ulicy Żurawia 13. Tłok bo o nim właśnie mowa to pyszna kawa, smaczne przekąski i jedne z najlepszych serników w całym Poznaniu. To właśnie dlatego mała ilość miejsc w lokalu jest niemal bez przerwy zajęta. Dla tych, dla których zwykła dobra kawa to za mało, mamy coś specjalnego. Cafe La Ruina oferuje kawowe ciekawostki z całego świata. Kawa po wietnamsku czy marokańsku? Tylko tutaj. No i oczywiście najlepszy sernik na świecie, który po prostu trzeba spróbować.

Na kawę z Taxi Polska

Nieważne, czy masz swoje ulubione miejsce serwujące kawę czy dopiero go szukasz, jeśli wybierasz się na kawę, to tylko z Taxi Polska! Nasi kierowcy dowiozą cię Cię w wybrane miejsce o każdej porze. Jesteśmy najlepszą korporacją Taxi w Polsce. Nasi kierowcy zawsze są blisko, dzięki czemu czas oczekiwania na transport skróciliśmy do minimum. Aby jeszcze bardziej uprościć proces zamawiania taksówki, stworzyliśmy unikalną mobilną aplikację Taxi Polska do zamawiania taxi. Zamówienie taksówki nigdy nie było prostsze i nie zajmowało mniej czasu.