Gdzie jest taksówka? Sprawdź w aplikacji Taxi Polska!

Zdarzyło Ci się podróżować taksówką? Jeśli tak, to wiesz, że ten sposób przemieszczenia się po mieście ma mnóstwo zalet. Docierasz na miejsce szybko, w komfortowych warunkach, bez stresu… Możesz zamówić kurs z fotelikiem dziecięcym lub zarezerwować auto typu bus, które zabierze większą liczbę pasażerów. Dzięki powstaniu aplikacji mobilnych do zamawiania taksówek, nie musisz nawet łączyć się z centralą. Co więcej, pobierając na swój telefon aplikację Taxi Polska, masz możliwość zamawiania przejazdów w kilkunastu miastach w Polsce – i to bez znajomości nazw funkcjonujących tam korporacji. Co ciekawe, w aplikacji sprawdzisz, gdzie jest taksówka.

Poznaj czas oczekiwania na taksówkę z Taxi Polska

Jeśli chcesz, by podróżowanie po mieście było jeszcze sprawniejsze, zainstaluj na swoim telefonie aplikację Taxi Polska. Udostępnij nam swoją lokalizację lub wpisz adres miejsca, w którym się znajdujesz. Nie musisz zastanawiać się, gdzie jest taksówka. Znając Twoje miejsce pobytu, od razu wskażemy Ci, jak długo będziesz musiał czekać na pojazd auta. Informacja o szacowanym czasie oczekiwania na taksówkę, pojawi się w widocznym miejscu w aplikacji. Czy to nie wygodne? Uruchomienie aplikacji sprawi, że przestaniesz się zastanawiać, gdzie jest taxi, które zamówiłeś i kiedy powinieneś wyjść z domu. Dzięki Taxi Polska poznasz przybliżony czas podjazdu Twojej taksówki.

Co Ci daje aplikacja?

Dzięki Taxi Polska, nie tylko będziesz wiedział, gdzie jest taksówka, ale też przekonasz się, ile zapłacisz za przejazd do konkretnego miejsca. Poznaj cenę gwarantowaną za kurs, nim ten jeszcze się rozpocznie. Dzięki aplikacji zamówisz taksówkę nawet z kilkudniowym wyprzedzeniem (możesz określić datę i godzinę podjazdu). Masz możliwość wyboru sposobu płatności, a także wskazania danych do faktury VAT. W Taxi Polska zostawisz kierowcy wiadomość, zamówisz auto klasy business, samochód kombi, kurs z fotelikiem… Możesz zarezerwować także auto typu bus. To wszystko (i wiele więcej) w jednej aplikacji. Masz wątpliwości? Połącz się z centralą.

Taxi Polska i wszystko jasne!

Przejazdy taksówkami mają jeszcze jedną, istotną zaletę. Są niezastąpione dla osób, które nie znają topografii miasta. Jednak i rodowici mieszkańcy miewają problem z pewnymi lokalizacjami. Nic dziwnego, nietrudno zgubić się w gąszczu wielkich miast. Posiadając Taxi Polska, nie musisz korzystać z innych aplikacji. Jak to możliwe? Twoja lokalizacja uwidoczniona jest w aplikacji Taxi Polska na tle mapy miasta, w którym się znajdujesz. Zobaczysz na niej nazwy poszczególnych dzielnic i ulic, a także ikonki przedstawiające nasze taksówki. Wystarczy, że uruchomisz na swoim telefonie aplikację Taxi Polska, a zobaczysz, gdzie jest taksówka.

Z myślą o Tobie

Zamawiając przejazd, pewnie nieraz zastanawiałeś się, gdzie jest taxi. Zadbaliśmy o to, byś mógł jak najlepiej zagospodarować czas oczekiwania na taksówkę. W jaki sposób? Udostępniając Ci informację o tym, kiedy pojazd pojawi się we wskazanym miejscu. Lubisz mieć wszystko zaplanowane? Teraz możesz. Bo wiesz już, gdzie jest taxi. Taxi Polska jest jedną z tych aplikacji, w których nie tylko wyświetla się przewidywany czas oczekiwania na taksówkę, ale także wskazana jest lokalizacja kilku innych, znajdujących się w pobliżu aut. Ikonki samochodów umieszczone są na mapce z uwidocznionymi nazwami ulic. Pozwoli Ci to zorientować się, w której części miasta się znajdujesz. Podając adres miejsca docelowego, automatycznie zostanie wyznaczona trasa przejazdu na mapie. W ten sposób nie tylko poznasz cenę za kurs, ale także przekonasz się, jak długą trasę pokonasz i którędy będzie ona przebiegała. Taxi Polska nie tylko podpowie Ci, gdzie jest taksówka, ale także pozwoli zamówić ją w prosty i szybki sposób.