Gdzie dobrze zjeść w Krakowie?

Kraków to miasto nie tylko pełne historii, zabytków oraz atrakcji turystycznych. Kraków odznacza się również bogatą oferta gastronomiczną, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Wielu z Was często zastanawia się, gdzie dobrze zjeść w Krakowie. Chyba nikt lepiej od nas nie zna odpowiedzi na to pytanie. Taxi Kraków służy pomocą w znalezieniu odpowiedniego miejsca na obiad i prezentuje kilka przykładów, gdzie warto wybrać się na dobry posiłek razem z nami!

Miejsca, w które dojedziesz z Taxi Polska

Topowym miejscem, które zawsze warto odwiedzić jest restauracja Morskie Oko. To lokal oferujący doskonałe jedzenie rodem z podhalańskiej oraz polskiej kuchni. Ze statystyk Taxi Polska wynika, że to lokal, który jest szczególnie dobrze oceniany przez turystów z całego świata. Kolejną kultową propozycją, którą znajdziemy na ulicy Grodzkiej bądź tuż przy Kościele Mariackim jest gruzińska restauracja Chczapuri. Lokal serwuje doskonałej jakości dania prosto z kuchni gruzińskiej oraz cechuje się niepowtarzalnym klimatem. Warto wybrać się tam razem z Taxi Kraków, ponieważ dzięki nam dotrzesz maksymalnie blisko wejścia do restauracji. Na krakowskim Kazimierzu czeka restauracja Starka, która stała się wręcz klasyką tej dzielnicy. Zadzwoń po nas bądź zamów taxi przez internet i wybierz się na wieczór pełen doskonałego jedzenia.

Zamów taksówkę w sposób nowoczesny i zjedz dobrze – aplikacja do zamawiania taxi

Aby jeszcze bardziej umilić Ci doskonały posiłek w Krakowie powstała nowoczesna aplikacja do zamawiania taxi – Taxi Polska. Dzięki niej trwa to zaledwie kilkanaście sekund, a wszystko pozostaje pod Twoją kontrolą.