Festiwal Łódź Czterech Kultur

Festiwal Łódź Czterech Kultur to wspaniałe koncerty z udziałem gwiazd takich jak KAMP!, Izabela Trojanowska, Leszek Biolika z Krzysztofem Zalewskim, ale i kameralne muzyczne spotkania z Danielem Spaleniakiem i Shortparis. Festiwal to także premierowe spektakle Agaty Dudy-Gracz, Magdaleny Kumorek i Mariusza Zaniewskiego. Jeśli szukasz ciekawego pomysłu na spędzenie wolnego czasu, nie może cię tam zabraknąć.

Jak dojechać?

Festiwal rozpocznie się w piątek 6 września 2019 roku i potrwa do 14 września. Na miejsce dojechać pomoże ci Taxi Polska. To najlepsze taksówki w Polsce. Nasi kierowcy dowiozą Cię na miejsce o każdej porze dnia i w nocy. Zapewniamy najwyższą jakość usług i bezpieczeństwo w podróży. Jesteśmy wszędzie tam gdzie dzieją się ciekawe wydarzenia kulturalne. Decydując się na transport taksówką Taxi Polska nie musisz martwić się o znalezienie miejsca parkingowego, a podróż będzie dla ciebie przyjemnością.

Taxi Polska – aplikacja mobilna

Zamawianie taksówki nigdy nie było prostsze. Aby spełnić oczekiwania naszych klientów zapewniamy możliwość zamówienia taksówki przez Internet lub za pomocą aplikacji do zamawiania taxi. Jest to bardzo proste i intuicyjne narzędzie, dzięki któremu transport zamówisz zaledwie w parę sekund. Aplikacja Taxi Polska umożliwia również śledzenie pojazdu i przemierzanej trasy. Aplikacja Taxi Polska jest dostępna we wszystkich większych miastach w Polsce.