Festiwal Herbaty: Zaparzaj!

Poznański festiwal dla miłośników herbaty Zaparzaj organizowany jest z wielu powodów. Najważniejsza jest jednak miłość do herbaty. Chcąc podzielić się z wszystkimi tajnikami herbaty i różnorodnością jej przygotowania zorganizowano imprezę, która pozwoli miłośnikom tego cennego napoju spotkać się w jednym miejscu i wymienić wiedzą i doświadczeniem. Ten festiwal to magiczne miejsce, które z roku na rok zyskuje coraz większą ilość fanów.

Jubileusz festiwalu

Od 7 do 8 września zapraszamy wszystkich miłośników herbaty na jubileuszową, piątą edycję festiwalu Herbaty, Zaparzaj! Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nie ma tu znaczenia czy jesteś pasjonatem spijającym herbatę codziennie, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z zaparzaniem herbaty. W trakcie imprezy poznasz wszystkie 6 kolorów herbaty i tajniki sztuki parzenia idealnego naparu. Pokażemy również jak rozróżnić jakościowo dobrą herbatę i jak zaparzać ją aby nie straciła smaku, ani jakości.

Jak dojechać?

Festiwal herbaty Zaparzaj rozpocznie się 7 września 2019 (sobota) o godzinie 10:00 i potrwa do 8 września (niedziela). Impreza odbędzie się w Poznańskim Ogrodzie Botanicznym, przy ulicy Dąbrowskiego 165. Jeżeli nie wiecie jak tam dojechać, możecie skorzystać z oferty Taxi Polska. Nasi kierowcy bez problemu dowiozą Cię na miejsce. Nie musisz więc obawiać się o miejsce parkingowe. Aby zamawianie taksówki w Poznaniu było jeszcze prostsze, możecie skorzystać z naszej mobilnej aplikacji Taxi Polska do zamawiania taxi. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i każdy poradzi sobie z zamówieniem transportu.