Energylandia – dojazd do Parku Rozrywki

Energylandia to największy Park Rozrywki na terenie naszego kraju oraz jeden z największych w Europie. To wiele hektarów doskonałej zabawy dla całej rodziny. Jeśli mieszkasz na południu Polski trudno jest sobie wyobrazić lepszy sposób na spędzenie dnia z rodziną bądź przyjaciółmi. Zastanawiasz się jak tam dojechać? Nie martw się z pomocą przychodzi, jak zawsze nieocenione Taxi Polska!

Jak dojechać do Energylandii?

Dojazd do Enerylandii przy pomocy komunikacji publicznej może być dość kłopotliwy. Jedyną opcją jest samochód, ale posiadanie go ze sobą może sprawić nam wiele kłopotu, ponieważ istnieje problem z parkowaniem. Co więcej, jednym samochodem nie zabierzemy większej grupy osób. Jest na to jednak bardzo interesujące i funkcjonalne rozwiązanie – busy do Energylandii!

Busy do Energylandii od Taxi Polska

Busy od Energylandii od Taxi Polska to niezwykle ciekawa oraz dobra propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę oraz prostotę rozwiązań. Dysponujemy wygodnymi pojazdami, które zabiorą Ciebie oraz Twoich znajomych do Zatoru, gdzie oddacie się jedynie czystej zabawie oraz niczym nie ograniczonej rozrywce.

Jak dojechać z Krakowa do Energylandii oraz jak dojechać z Katowic do Energylandii?

Tak samo z Krakowa, jak i z Katowic odjeżdżają nasze busy. Możesz mieć pewność profesjonalnego wykonania usługi oraz atrakcyjnej ceny. To najbardziej opłacalna opcja dla większej grupy osób, dlatego daj nam znać, a pojedziemy tam wspólnie! Gotowy na dzień pełen wrażeń? To w drogę!