Elton John w Krakowie

Elton John jest już żyjącą legendom muzyki. Muzyk wyruszył w trzyletnią trasę, która ma być ukoronowaniem i dobrym zakończeniem wszystkich sukcesów, których dorobił się podczas całej swojej kariery. “Farewell Yellow Brick Road” to finałowe tourné po świecie, poprzez które chce powiedzieć dziękuje dla wszystkich swoich fanów. Wokalista, kompozytor oraz pianista w jednej osobie to prawdziwa ikona, o której będzie mówiło się przez lata, dlatego mając na względzie, że takie atrakcje w Krakowie nie zdarzają się często koniecznie zaplanuj swój udział w tym koncercie. To nie tylko spotkanie ze światowej klasy muzyką, koncert jest również prawdziwym widowiskiem audiowizualnym, które przeniesie widza do zupełnie innego wymiaru. Nie zwlekaj, kup bilet i wybierz się do Tauron Areny już 4 maja 2019 roku razem z Taxi Kraków.

Jak dojechać na koncert Eltona Johna w Tauron Arenie w Krakowie?

Jeżeli chcesz się jedynie dobrze bawić podczas koncertu, taksówki w Krakowie wydają się być najlepszym rozwiązaniem dotarcia do Tauron Areny tego dnia. Taxi Kraków jest zawsze wszędzie tam, gdzie dzieje się coś naprawdę ważnego, więc nie inaczej mogło być tym razem. Oferujemy wysokiej klasy przejazdy po mieście, a do tego dokładamy wszelkich starań, aby każdy Twój wieczór był idealny i jedyny w swoim rodzaju.

Taxi Kraków i najnowocześniejsze rozwiązania

Taxi Kraków, które wchodzi w skład Taxi Polska przygotowało jeszcze nowoczesną aplikację do zamawiania taxi. Dzięki niej trwa to nie więcej niż minutę, a do tego na bieżąco jesteś informowany o położeniu swojej taksówki.