Ciekawe miejsca w Krakowie – zwiedź je z Taxi Polska

Ciekawe miejsca w Krakowie, czyli które? Są takie, które naprawdę warto zobaczyć. Jednym z nich jest Muzeum Farmacji, mieszczące się przy ul. Poznańskiej. Nawet, jeśli nie wiesz, jak tam trafić, nie rezygnuj z odwiedzenia tego klimatycznego miejsca. Zainstaluj aplikację Taxi Polska i zamów taksówkę, która zawiezie Cię do celu. Z dala od centrum mieści się Las Wolski. Tam również dotrzesz, zamawiając taksówkę. A warto tam być, bo to piękny, zielony obszar, na terenie którego można się zrelaksować. Pieszą wędrówkę po lesie można zakończyć przy Kopcu Piłsudskiego – największym kopcu w Krakowie. Jest stamtąd świetny widok na panoramę miasta.

Ciekawe miejsca w Krakowie dla młodzieży

Również dla młodzieży znajdą się ciekawe miejsca w Krakowie. Młodzi ludzie chętnie odwiedzają Dom Strachów “Lost Souls Alley”, zlokalizowany przy ul. Floriańskiej. Nie polecamy jednak pieszych wędrówek do domu po odwiedzeniu tego miejsca. Zdecydowanie bezpieczniej będziecie się czuć, jeśli zamówicie taksówkę. Gdy ktoś pyta o ciekawe miejsca w Krakowie dla młodzieży, często w odpowiedzi słyszy o Ogrodzie Doświadczeń. Można tam miło spędzić czas i dużo się przy tym nauczyć. Zajęcie dla siebie znajdą dzieci i młodzież właśnie. Na wielbicieli muzyki czeka z kolei Stary Port, gdzie co piątek odbywają się koncerty szantowe. Niezapomniany klimat.

Ciekawe miejsca w Krakowie dla zakochanych

Ciekawe miejsca w Krakowie dla zakochanych to np. Skałki Twardowskiego. To urocze, otoczone zielenią miejsce cieszy się równie dużą popularnością, co Kaziemierz. Spacery po Kazimierzu to chyba ulubiona forma spędzania czasu wśród zakochanych. W oba te miejsca dotrzecie zamawiając taksówkę przez aplikację Taxi Polska. Przy ul. Tatrzańskiej jest kolejne, ciekawe miejsce dla par. To kolorowe schody na Podgórzu. W dzielnicy tej mieszczą się nietypowe, bo kolorowe schody. Jakby tego było mało, na każdym ich stopniu znajdziecie inspirujące cytaty. Inne, ciekawe miejsca w Krakowie dla zakochanych to Rynek oraz brzeg Wisły.

Ciekawe miejsca w Krakowie do zwiedzania

Ciekawe miejsca w Krakowie do zwiedzania to m. in. Ogród Muzeum Archeologicznego oraz Ogród botaniczny. Warto też zobaczyć na własne oczy Kopiec Krakusa. Dużą popularnością cieszą się krakowskie muzea: Muzeum Inżynierii Miejskiej oraz Muzeum pod Sukiennicami. Do wszystkich tych miejsc dotrzecie taksówką. Zamówcie ją przez Taxi Polska. Inne, ciekawe miejsca w Krakowie do zwiedzania to: mieszcząca się przy ul. Lipowej Fabryka Schindlera (muzeum), Cmentarz Rakowicki i oczywiście Wawel. Najlepszy widok na Wawel, ale także na Bulwary Wiślane i Stare Miasto jest ponoć z restauracji mieszczącej się na ostatnim piętrze domu handlowego Jubilat.

Zwiedzaj Kraków dzięki Taxi Polska

W Krakowie są same ciekawe miejsca: dla młodzieży, dla zakochanych, takie do zwiedzania. Jeśli jeszcze tam nie dotarliście, koniecznie zajrzyjcie na Zakrzówek. Jeśli nie przepadacie za spacerami, zorganizujcie tu sobie piknik. Co ciekawe, można tu także nurkować. Wyszkoleni instruktorzy służą pomocą. Rynek Główny, Kościół Mariacki, Sukiennice, Zamek na Wawelu – wszystkie te ciekawe miejsca w Krakowie możesz zobaczyć, jeśli tylko skorzystasz z Taxi Polska. Zamów taksówkę, która zawiezie Cię do Muzeum Czartoryskich, Pałacu Biskupiego lub Barbakanu. Z nami dotrzesz wszędzie tam, gdzie są ciekawe miejsca w Krakowie. Jak zacząć korzystać z Taxi Polska? To proste. Zainstaluj naszą aplikację. Jest dostępna na Android i iOS. Potem wystarczy już tylko, że napiszesz, gdzie jesteś i potwierdzisz zamówienie taksówki. To prosty, szybki i bezpieczny sposób. Formalności ograniczyliśmy do minimum. Poznawaj z nami ciekawe miejsca w Krakowie: dla młodzieży, dla zakochanych i wszystkich innych.