BuskerBus 2019 we Wrocławiu

Sztuka uliczna to gałąź z którą spotykamy się od wielkiego święta. I takim świętem jest właśnie BuskerBus 2019. BuskerBus to nietuzinkowy, jedyny w swoim rodzaju festiwal sztuki ulicznej,który odbędzie się na terenie trzech polskich miast. W tym roku autobus pełen artystów zawita do Wrocławia, Krotoszyna oraz Zielonej Góry. Jeśli szukasz sposobu na spędzenie czasu w ciekawy, inspirujący sposób to idealna okazja. BuskerBus 2019 we wrocławskiej odsłonie odbędzie się już w terminie 27-28 sierpnia. Wszelkie występy uliczne będą prezentowane w samym sercu miasta – na wrocławskim Starym Rynku. Zastanawiasz się jak mógłbyś tam się dostać szybko i wygodnie – z pomocą przychodzi Taxi Wrocław! Zadzwoń, albo zamów wygodnie taxi przez internet i wybierz się tam razem z nami!

Dojedź na miejsce szybko, komfortowo i w miłej atmosferze

Taxi Wrocław to jedyny sprawdzony sposób przemierzania miasta. Jesteśmy częścią Taxi Polska, wiodącej korporacji taksówkarskiej na terenie naszego kraju. Zapewniamy bezpieczeństwo, komfort oraz wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Nasza flota składa się z nowoczesnych, wygodnych samochodów, a kierowcy to prawdziwi profesjonaliści.

Najszybszy sposób na zamawianie przejazdu i taxi przez internet

Nasza aplikacja do zamawiania taxi to najszybszy sposób na zamówienie przejazdu. Dzięki niej trwa to zaledwie kilkanaście sekund i wymaga jedynie kilka przesunięć po ekranie telefonu. Zainstaluj ją i korzystaj we wszystkich miastach, gdzie dostępne jest nasze Taxi Polska.