Bullet for My Valentine Official Event

Bullet for My Valentine powrócili do Polski. Zespół to bardzo ciekawy projekt muzyczny, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom ciężkiego brzmienia. Formacja ma na swoim koncie aż sześć ciekawych albumów muzycznych, uważanych za jedne z lepszych w dzisiejszych czasach, jeśli mówimy o muzyce metalowej. Bullet for My Valentine pochodzi z Wielkiej Brytanii, a do Polski przyjeżdża ze swoją letnią trasą koncertową. Oprócz tego, że zespół zagra w Krakowie, to jeszcze w Warszawie oraz Wrocławiu. Taxi Kraków pragnie jednak zaprosić na wyjątkowy koncert do krakowskiego Klubu Kwadrat, który odbędzie się już 6 sierpnia bieżącego roku. Zamów wygodne taxi przez internet i wybierz się tam razem z nami.

Jak dojechać bezpiecznie i na czas?

Odpowiedzią na to pytanie jest zawsze Taxi Kraków. Jesteśmy wiodącą korporacją taksówkarską, nie tylko w mieście. Wchodzimy w skład ogólnopolskiej formy Taxi Polska. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pasażerowie poruszali się w wyjątkowo komfortowych warunkach, a ich podróż była zawsze bezpieczna. Zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców, którzy znają Kraków lepiej niż własną kieszeń. Możesz nam zaufać i cieszyć się bezpieczną jazdą, zawsze do celu i na czas.

Nowoczesny sposób na zamawianie taksówki

Aby być jeszcze bliżej naszych potrzeb powstała specjalna aplikacja do zamawiania taxi – Taxi Polska. Dzięki niej potrwa to zaledwie kilkanaście sekund, a Ty dokładnie określisz wszelkie swoje parametry. Zainstaluj ją na telefonie i korzystaj we wszystkich większych miastach w Polsce.