Jak dojechać do Planetarium w Olsztynie?

Olsztyn to bez najmniejszych wątpliwości prawdziwa stolica Mazur. Miasto otoczone trzema jeziorami, każdego roku przyciąga tysiące turystów w okresie letnim. Przybywają tutaj amatorzy sportów wodnych, wędkarstwa oraz dobrego wypoczynku na łonie natury. Co więcej, miasto przygotowało również ciekawą ofertę rozrywkowo-muzealną i jednym z miejsc, które się w nią dość dobrze wpisuje jest niezwykle interesujące Planetarium. Jeżeli jesteś turystą i zastanawiasz się jak dojechać do planetarium nie marnując zbyt dużej ilości czasu, Taxi Olsztyn chętnie pomoże Ci w rozwiązaniu tego zagadnienia.

Planetarium w Olsztynie to drugie co do wielkości planetarium w Polsce i mieści się przy ulicy Piłsudskiego. Planetarium oprócz tego, że jest miejscem obserwacji kosmosu,t o również silnie związane jest z Mikołajem Kopernikiem, który jest ważną postacią dla miasta. Jeżeli odwiedzasz akurat stolicę Mazur, nie możesz pominąć odwiedzenia tego miejsca. Najlepiej jest się tam dostać taksówką, ponieważ nie będziesz musiał martwić się o parkowanie oraz nie będziesz musiał długimi godzinami kluczyć po mieście w poszukiwaniu opisywanego miejsca. Taxi Olsztyn, które jest częścią Taxi Polska z przyjemnością zorganizuje tego typu wycieczkę właśnie dla Ciebie.

Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić Ci zwiedzanie Olsztyna za pomocą taksówki, powstała aplikacja Taxi Polska, która załatwi wszystko niemalże za Ciebie. Nie potrzebna jest Ci znajomość miasta. Wystarczy, że ustawisz cel podróży, określisz parametry, a już za moment będziesz w drodze do wyjątkowego Planetarium.