Wrocław to miasto bogate w liczne atrakcje turystyczne. Jednym z godnych odwiedzenia miejsc jest m.in. Ogród Japoński. Kompleks ten został zaprojektowany i stworzony przez entuzjastę kultury japońskiej - Hrabiego von Hochberga. Dzięki wykwalifikowanym specjalistom Ogród Japoński zawiera elementy, odpowiadające oryginalnej, japońskiej sztuce projektowania. Efekt końcowy wieloletniej pracy nad ogrodem jest wprost zniewalający. Koniecznie musisz to zobaczyć!

Imponujące skupiska roślinności, starannie poukładane kamienie, a także kładki umożliwiające przemieszczanie się na drugą stronę brzegu to doskonały krajobraz na weekendowy wypoczynek. Warto jednak trochę się pospieszyć, gdyż Ogród Japoński od 1 listopada do 31 marca będzie nieczynny.

Ciekawe miejsca we Wrocławiu w łatwy sposób możesz odwiedzać, dzięki korzystaniu z taksówek Taxi Polska. Wystarczy, że użyjesz aplikacji Taxi Polska, dostępnej na urządzeniach mobilnych, a nasz kierowca w najszybszy możliwy sposób dotrze na wyznaczone przez Ciebie miejsce.