Dzikie Karaiby – śladami Jacka Sparrowa

Niewątpliwie Kraków jest miastem pełny atrakcji, ale tym razem Taxi Kraków pragnie zaproponować coś wyjątkowego. Czy są tutaj jacyś fani pirackich opowieści, Johnego Deppa oraz nietuzinkowych podróży? Są? To świetnie, dlatego chcemy Was zaprosić na interesujące spotkanie z prawdziwymi podróżnikami, którzy opowiedzą co nieco o bogactwie Karaibskich wysp, specyfice tamtych okolic oraz co zrobić, aby zorganizować podróż w nieznane. Atrakcje w Krakowie dawno nie mogły poszczycić się taki wydarzeniem, a to wszystko już 15 maja 2019 w kultowym już pubie jakim jest Stary Port mieszczący się przy ulicy Starzewskiego 27.

Dlaczego swoją podróż powinieneś zaplanować razem z Taxi Kraków?

Taxi Kraków, które wchodzi w skład Taxi Polska to największa korporacja taksówkarska, która świadczy usługi na naprawdę wysokim poziomie. Dzięki nam zawsze dotrzesz bez komplikacji do celu, nie zapłacisz za to majątku oraz będziesz mógł rozkoszować się komfortową podróżą w towarzystwie doświadczonego kierowcy. Jeżeli nie lubisz marnować nadmiernej ilości czasu oraz pieniędzy dzwoń, a na pewno dostaniesz to, na co czekasz.

Taxi Polska to również nowoczesne technologie, dzięki którym będziesz miał wszystko pod kontrolą

Co to oznacza? To, że w trosce o naszych klientów i ich czas postała nowoczesna aplikacja Taxi Polska, dzięki której zamawianie przejazdu zajmuje jedynie chwilę. Posiadając ją na swoim telefonie bez problemu zamówisz taksówkę we wszystkich większych miastach naszego kraju. Czuj się bezpieczny zawsze i wszędzie, pobierz ją na swój telefon już dziś!