Zespół The Dumplings chyba nigdy nie przestanie wywoływać pozytywnych emocji. Duet młodych twórców, wykonujących elektropop pochodzący z Zabrza szturmem zdobywa nie tylko polskie, ale również europejskie sceny muzyczne. Zespół, mimo bardzo młodego wieku artystów oraz niedługiego istnienia ma na swoim koncie już trzy płyty i kilka singli, które cieszą się uznaniem krytyków muzycznych na całym świecie. Aktualnie zespół jest w trasie koncertowej, podczas której promuje płytę The Dumplings – Raj. Płyta utrzymana jest w stylu idealnie podkreślającym klimat zespołu. Muzycy konsekwentnie realizują to w czym się czują najlepiej, czyli elektropop. Trzecia płyta jest trochę sentymentalnym powrotem do początków zespołu, bowiem znajduje tam się wiele nawiązań do kultowego już No Bad Boys.

Jeżeli chcesz wziąć udział w prawdziwej muzycznej uczcie, zespół wystąpi we wrocławskim klubie Zaklęte Rewiry już 23 lutego. Wybierasz się tam? Nie zapomnij zafundować sobie doskonałego wieczoru od A do Z. Skorzystaj z usług jakie oferuje Taxi Wrocław i pojedź do klubu w niezwykle komfortowych warunkach oraz konkurencyjnej cenie.

Taxi Polska oferuje przejazdy w największych miastach w Polsce, w tym i we Wrocławiu, więc jeżeli jedziesz na wyjątkowy koncert, wybierz wyjątkowy środek transportu. Co więcej, dzięki nowoczesnym rozwiązaniu, jakim jest aplikacja TAXI POLSKA będziesz w stanie zamówić swój przejazd w mgnieniu oka, by tego wieczoru nie martwić się niczym, a jedynie dać się ponieść w najgłębsze odmęty elektropopu razem z duetem The Dumplings.