21 lipca w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach odbędzie się niesamowita impreza, której klimat i muzyka przeniosą nas do szalonych lat dziewięćdziesiątych. Już po raz piąty na 90’ Festival wystąpią największe i niezapomniane sławy tamtej dekady, których hity każdego pobudzą do tańca.

Jeśli marzy Ci się połączenie nostalgicznej podróży w czasie ze świetną, ponadpokoleniową zabawą to jest to wymarzone miejsce dla Ciebie! Wybierając się na 90’ Festival warto jednak wziąć pod uwagę, że Katowice w ostatnich latach stały się celem wizyt wielu fanów dobrej muzyki. Co roku, w sezonie letnim, odbywa się tu wiele popularnych imprez, które przyciągają tłumy przyjezdnych.

 

Chcąc uniknąć uciążliwości związanych z poruszaniem się po mieście zatłoczonym transportem miejskim można skorzystać z łatwego i taniego rozwiązania – taksówki na telefon. Taxi Polska to popularna sieć współpracująca z największymi i najpopularniejszymi korporacjami taksówkarskimi w kraju, w tym również w Katowicach. Nasze taksówki możesz zamówić w kilka sekund za pomocą aplikacji na telefon.  Z Taxi Polska dotrzesz na miejsce w wyśmienitym nastroju!